تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

انتقاد شدید استاندار کرمانشاه از متولیان اوقات فراغت جوانان این استان

  • کد خبر : 7956
  • ۱۳ تیر ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۸
انتقاد شدید استاندار کرمانشاه از متولیان اوقات فراغت جوانان این استان

انتقاد شدید استاندار کرمانشاه از متولیان اوقات فراغت جوانان این استان

 

 استاندار کرمانشاه با انتقاد از متولیان اوقات فراغت جوانان در  این استان برنامه‌های تدارک دیده دستگاه‌ها برای تابستان دانش آموزان، نوجوانان و جوانان را بسیار ناقص دانست.

 

به گزارش الوند _ محمدطیب صحرایی در دومین جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان کرمانشاه که با موضوع بررسی برنامه‌های غنی سازی اوقات فراغت تابستان در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری تشکیل شد، اظهار داشت: علاوه بر دانش آموزان شهرها، برای اوقات فراغت دانش آموزان روستاها و عشایر هم باید برنامه داشت. تنها به استفاده از عناوین زیبا مانند اردوهای جهادی نمی‌توان بسنده کرد و باید حدود و برنامه‌های آن مشخص باشد.

 

 

وی افزود: من چندین بار تاکید کرده‌ام که عناوین زیبایی که در کرمانشاه داریم مانند روز کرمانشاه را پر و بال دهیم که در برنامه‌های اوقات فراغت امسال یک برنامه درباره روز کرمانشاه نمی‌بینیم ،علاوه بر آن باید در فهرست برنامه‌های تابستان یک برنامه فرهنگی، ورزشی و یا جمعی دیده می‌شد.

 

 

صحرایی با اشاره به شخصیت فرنگیس حیدرپور به عنوان بانوی فداکار و گرانقدر استان اظهار کرد: مقام معظم رهبری میفرمایند که این بانو را باید بزرگ داشت. بر این پایه پیشنهاد داده شد که جام ورزشی بانوان در استان با نام «فرنگیس» برگزار شود. چرا در فهرست برنامه‌های اوقات فراغت نامی از مسابقات ورزشی برای دختران کرمانشاه دیده نمی‌شود؟

 

 

استاندار کرمانشاه با انتقاد از گزارش‌های ارائه شده در جلسه ساماندهی جوانان و برنامه ریزی اوقات فراغت تابستان تصریح کرد: مدیران استان این جلسه را کان لم یکن تلقی کنند. به عنوان جلسه بالادستی استان آنچه که ارائه شده در شأن جلسه نیست. باید برنامه‌ها مشخص و جمعیت هدف معین شده باشد تا اجرای آن نیز قابل رصد باشد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7956