تاریخ : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ 7 ذو الحجة 1445 Thursday, 13 June , 2024
0

امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس است/مردم کنگاور جزو نجیب ترین شهروندان هستند

  • کد خبر : 3955
  • ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸
امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس است/مردم کنگاور جزو نجیب ترین شهروندان هستند

‍ امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس است/مردم کنگاور جزو نجیب ترین شهروندان هستند

 فرمانده انتظامی استان  کرمانشاه امنیت مردم و جامعه را خط قرمز پلیس دانست و گفت: هرکسی بخواهد از این خط قرمز عبور کند با واکنش قاطعانه ماموران جان برکف و مقتدر انتظامی مواجه خواهد شد.

 

به گزارش الوند_ سردار علی اکبر جاویدان در دیدار با اهالی روستای “فش کنگاور” اظهار داشت: امروز شاهد وقوع جرائم خشن حداقلی در استان کرمانشاه هستیم و امنیت موجود با توجه به مرزی بودن استان قابل‌قبول است.

وی تصریح کرد: پلیس برای تامین امنیت مردم و ایجاد فضایی امیدوارکننده در جامعه با کسی تعارف ندارد و قاطعانه به مقابله با افراد و گروه‌هایی می پردازد که قصد ایجاد اخلال در نظم و امنیت عمومی را دارند.

سردار  جاویدان یادآور شد: امنیت نیاز اساسی هر جامعه و زیرساخت توسعه و پیشرفت آن به شمار می رود که پلیس عهده دار تامین و برقراری آن شده است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه با بیان اینکه امنیت پایدار می‌تواند جامعه را به سمت رونق و پیشرفت سوق دهد، گفت: در این راستا ماموران جان برکف انتظامی شبانه روز تلاش می کنند تا بتوانند امنیت موجود را ارتقاء بخشیده و رضایت عموم را جلب کنند.

وی تصریح کرد: همواره افرادی به دنبال ایجاد ناامنی در جامعه به منظور رسیدن به اهدافشان هستند، اما سد پلیس مستحکم‌تر از آن است که این عده بتوانند خللی در تامین نظم و امنیت ایجاد کنند.

سردار جاویدان با اشاره به تلاش های پلیس کرمانشاه در راستای برقراری نظم و امنیت گفت: برخورد با پدیده‌های قاچاق و احتکار کالا، برخورد با پدیده سرقت و مقابله قاطعانه با قاچاقچیان، محتکران و سارقان از جمله مهمترین برنامه های امسال پلیس است.

این مقام عالیرتبه انتظامی در ادامه کنگاور یکی از امن ترین شهرستان های استان معرفی کرد و گفت: خوشبختانه کنترل خوبی بر رفتار مجرمان وجود دارد و ماموران پلیس کنگاور شبانه روز تلاش می کنند امنیت موجود را ارتقاء ببخشند.

وی مردم کنگاور را در زمره نجیب ترین شهروندان استان و کشور قرار داد و گفت: اهالی مومن، ولایتمدار و انقلابی این شهرستان همواره از بهترین مدافعان نظام و انقلاب اسلامی ما بوده اند.

سردار جاویدان در پایان گفت: خدمت به مردم شریف کنگاور و دیگر اهالی استان کرمانشاه برای پلیس افتخار است و اجازه نمی دهیم عده ای معدود امنیت و آرامش شهروندان را با اخلال روبرو کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3955