تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
0

امسال شاهد پذیرش ۲ برابری زائران در مرز خسروی خواهیم بود

  • کد خبر : 7671
  • ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۱
امسال شاهد پذیرش ۲ برابری زائران در مرز خسروی خواهیم بود

امسال شاهد پذیرش ۲ برابری زائران در مرز خسروی خواهیم بود

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه رایزنی های لازم و توافق اولیه با طرف عراقی جهت تردد ۲۴ ساعته زائران در مرز خسروی صورت گرفته است ، گفت : پیش بینی ما برای تردد زائران از مرز رسمی خسروی در ایام اربعین امسال نسبت به پارسال حداقل ۲ برابر خواهد بود.

 

به گزارش الوند _ محمد طیب صحرایی در حاشیه بازدید معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور از زیرساخت های اربعین در مرز خسروی بیان داشت: پیش بینی ما برای تردد زائران از مرز رسمی خسروی در ایام اربعین امسال نسبت به پارسال حداقل ۲ برابر خواهد بود.

 

وی افزود: با زحمات مجموعه فعالان دست اندرکار در مرز رسمی خسروی، امکانات زیرساختی، رفاهی و بهداشتی محل های اسکان موقت و پذیرش مسافر و زوار به خوبی در حال انجام است.

 

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه یادآورشد : امروز در خدمت معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور بودیم که امکانات ۲ طرف بازدید شد و امید است امسال میزبان خوبی برای زائران سید الشهدا (ع) باشیم تا با امنیت و سلامت ۲۴ ساعته از این مرز عبور و مرور کنند.

 

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: توافق اولیه بر این است مقدمات به خوبی شکل بگیرد که ان شاالله امسال شاهد پذیرش حداقل ۲ برابری زائران در مرز خسروی باشیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7671