تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

افزایش ۳۰ درصدی بیماران سرپایی کرونایی در کرمانشاه 

  • کد خبر : 1522
  • ۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
افزایش ۳۰ درصدی بیماران سرپایی کرونایی در کرمانشاه 

افزایش ۳۰ درصدی بیماران سرپایی کرونایی در کرمانشاه 

 استاندار کرمانشاه از افزایش ۳۰ درصدی بیماران سرپایی کرونایی در کرمانشاه و احتمال افزایش آمار بستری‌ها و مرگ و میرها در هفته‌های آینده خبر داد

 

 

کرمانشاه _الوند _هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که به ریاست رئیس جمهور و به صورت ارتباط تصویری با استانداران برگزار شد؛ اظهار داشت: متاسفانه موج پنجم کرونا در کشور آغاز شده و برخی از استان‌های شرقی کشور گرفتار آن هستند و این روند به مرکز کشور هم سرایت کرده‌ است.

 

وی با اشاره به اینکه نشانه‌های آغاز پیک پنجم در استان کرمانشاه مشاهده می شود؛ در ادامه گفت: تعداد بیماران سرپایی دارای علائم بیماری کرونا در هفته گذشته در مقایسه با هفته قبل‌تر از ۳۰ درصد رشد برخوردار بوده است.

 

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: این آمار نشان دهنده آن است که احتمالا در هفته‌های آینده شاهد افزایش آمار بستری‌ها و آمرگ و میرها در کرمانشاه بر اثر ابتلا به بیماری کرونا باشیم.

 

نماینده عالی دولت در استان  در ادامه میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کرمانشاه را ضعیف توصیف کرد و گفت: روز ۵ شنبه در بازدید میدانی که از سطح شهر داشتم. متاسفانه بسیاری از مردم و مغازه دارها پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و تداوم این وضعیت موجب تحمیل محدودیت های جدید و هزینه های سنگین در ابعاد مختلف به استان می شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1522

برچسب ها