تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

افزایش نشاط اجتماعی از اولویت های دولت سیزدهم است

  • کد خبر : 8125
  • ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۳
افزایش نشاط اجتماعی از اولویت های دولت سیزدهم است

افزایش نشاط اجتماعی از اولویت های دولت سیزدهم است

استاندار همدان، افزایش نشاط اجتماعی را از اولویت های دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت : ایجاد فضاهای مناسب ورزشی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام یک خدمت ارزنده از سوی دولت ایران قوی به جامعه ورزشی کشور است که از عزم و توجه ویژه به حوزه ورزش و نشاط اجتماعی حکایت دارد.

 

به گزارش صنعت  _ دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد در آئین افتتاحیه استخر گلها (حجاب) اظهار داشت: نگاه دولت حمایت از قهرمانان ملی بوده و رشته‌های مدال‌آور و قهرمانی مانند قایقرانی جایگاه ویژه‌ای دارد و مورد حمایت دولت مردمیِ است.

 

وی افزایش نشاط اجتماعی را از اولویت های دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت : ایجاد فضاهای مناسب ورزشی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام یک خدمت ارزنده از سوی دولت ایران قوی به جامعه ورزشی کشور است که از عزم و توجه ویژه به حوزه ورزش و نشاط اجتماعی حکایت دارد.

 

استاندار همدان یادآور شد:طی ماه‌های اخیر چندین پروژه ورزشی در شهرستان‌ها و مرکز استان مورد بهره‌برداری قرار گرفته، که نشان می دهد ورزش استان وضعیت رو به رشدی داشته که این مهم حاصل تلاش‌های هیأت‌های ورزشی، ورزشکاران و برنامه‌ریزی مناسب است.

 

 

به گفته قاسمی فرزاد کلنگ‌زنی‌ استخر گلها در سال ۱۳۸۹ آغاز شده و در سال ۹۸ افتتاح شد اما به دلیل عدم اختصاص انشعابات برق، گاز و آب و نیز عدم ایجاد زیرساخت لازم و راه دسترسی به بهره‌برداری نرسیده بود که با پیگیری اداره‌‌کل ورزش و جوانان و مساعدت سازمان همیاری شهرداری‌ها ۱۲۵۰ مترمربع مجموعه ورزشی استخر گلها با هدف افزایش نشاط اجتماعی، بازگشایی و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8125