تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۶ هزار و ۵۳۰ میلیارد تومان پروژه طی هفته دولت در همدان

  • کد خبر : 8314
  • ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۰:۲۱
افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۶ هزار و ۵۳۰ میلیارد تومان پروژه طی هفته دولت در همدان

افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۶ هزار و ۵۳۰ میلیارد تومان پروژه طی هفته دولت در همدان

استاندار همدان از افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۶ هزار و ۵۳۰ میلیارد تومان پروژه طی هفته دولت در این استان خبرداد.

 

به گزارش صنعت _ دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران به مناسبت هفته دولت اظهارداشت: در هفته دولت بیش‌از ۱ هزار پروژه با اعتبار ۱۶ هزار و ۵۵۵ میلیارد تومان مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

وی افزود :پروژه‌های در دست افتتاح در شهرستان‌های استان شامل: همدان ۱۴۶پروژه، شهر ملایر ۲۵۴ پروژه، تویسرکان ۶۵ پروژه، اسدآباد ۸۷ پروژه، بهار ۷۳ پروژه، کبودراهنگ ۱۰۴ پروژه، رزن ۱۱۳ پروژه، درگزین ۵۸ پروژه و یک پروژه در سطح استان که جمعا ۱ هزار و ۴ پروژه در هفته دولت افتتاح می‌شود.

 

استاندار همدان در ادامه گریزی نیز به پروژه های در دست کلنگ زنی زد و گفت : پروژه‌های کلنگ‌زنی ۱۷۵ مورد بوده که با اعتبار ۳۹هزار و ۹۷۰ میلیارد تومان در دستور کار است و در شهرهای همدان ۲۸ مورد، ملایر ۲۹ مورد، نهاوند ۳ مورد، تویسرکان ۷ مورد، اسدآباد ۱۵ مورد، بهار ۳۱ مورد، رزن ۱۸ مورد، فامنین ۱۳ مورد و درگزین ۱۱ مورد با اعتبار ۳۹ هزار و ۹۷۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

 

نماینده عالی دولت در استان همدان در مجموع پروژه‌های افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت را یک‌هزار و ۱۷۹ مورد با اعتبار ۵۶ هزار و ۵۳۰ میلیارد عنوان کرد.

 

وی خاطر نشان کرد :در هفته دولت و دهه‌فجر سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ مجموعا ۲هزار و ۵۱۰ پروژه با اعتبار ۱۱ هزار ۶۱۰ میلیارد تومان انجام شده که در مقایسه با هفته دولت سال ۱۴۰۲ به ۵۶ هزار و ۵۳۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8314