تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
1

اعمال محدودیت های ترافیکی در کرمانشاه

  • کد خبر : 4000
  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
اعمال محدودیت های ترافیکی در کرمانشاه

اعمال محدودیت های ترافیکی در کرمانشاه

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال محدودیت های ترافیکی در روز جمعه به مناسبت اجرای سرود “سلام فرمانده” و همچنین پوشش ترافیکی مراسم سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) در شهر کرمانشاه خبر داد.

 

به گزارش الوند،  سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: در جهت رفاه حال شهروندان و ایمنی تردد شرکت کنندگان در مراسم همخوانی سرود “سلام فرمانده”، محدودیت ترافیکی در معابر منتهی به میدان کوهنورد و محوطه تاریخی طاق بستان اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: محدودیت ترافیکی در ورودی به بلوار طاق بستان از سمت میدان معلم و در محل ورودی به پارک شرقی در جاده قدیم تهران اعمال خواهد شد.

سرهنگ حیدری زمان اجرای طرح محدودیت ترافیکی را از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه اعلام کرد و گفت: این محدودیت تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از شهروندان خواست همکاری لازم را با پلیس در مدیریت ترافیک و ایمنی تردد شرکت کنندگان داشته باشند.

وی همچنین به پوشش ترافیکی مراسم سالروز ارتحال ملکوتی جضرت امام (ره) اشاره کرد و گفت: این مراسم ظهر روز شنبه در مسجد جامع برگزار می شود.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: در حال حاضر تصمیم برای محدودیت ترافیکی وجود ندارد اما در صورت ازدحام جمعیت احتمال برقرایر این محدودیت وجود دارد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4000