تاریخ : جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳ 24 ذو القعدة 1445 Friday, 31 May , 2024
0

اشتغال ،مسکن و حجم سرمایه گذاری مهم‌ترین ملاک‌ها برای ارزیابی فرمانداران است

  • کد خبر : 7640
  • ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳
اشتغال ،مسکن و حجم سرمایه گذاری مهم‌ترین ملاک‌ها برای ارزیابی فرمانداران است

اشتغال، مسکن و حجم سرمایه گذاری مهم‌ترین ملاک‌ها برای ارزیابی فرمانداران است

استاندار ایلام اشتغال، مسکن و حجم سرمایه گذاری را مهم‌ترین ملاک‌ها برای ارزیابی فرمانداران عنوان کرد.

 

به گزارش الوند_ حسن بهرام‌نیا روز شنبه ۱۳ خرداد‌ماه در نشست شورای تامین مسکن استان ایلام با تاکید بر تسریع در روند ساخت واحد‌های طرح نهضت ملی مسکن در این استان، اظهار داشت: به دلیل اینکه مسکن یکی از نیازهای اصلی خانوار به شمار می رود نیاز است روند ساخت واحد‌های مسکن ملی در استان با شتاب بیشتری دنبال شود.

 

وی با تأکید بر لزوم فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در راستای مطلع کردن مردم از مزایای طرح نهضت ملی مسکن در استان ایلام افزود: طرح نهضت ملی مسکن بهترین فرصت برای خانه‌دار شدن مردم است.

 

استاندار ایلام با تاکید بر پیگیری و استمرار فعالیت فرمانداران برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن و تحقق هدف‌گذاری تعیین شده مسکن در شهرستان‌ها، خاطرنشان کرد: فرمانداران باید با تشکیل منظم کارگروه‌های شورای تأمین مسکن، ضمن نظارت بر تعداد ثبت‌نام متقاضیان، میزان تأیید شده‌ها را بررسی کنند، چراکه مسئولیت اصلی اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان‌ها فرمانداران هستند.

 

نماینده عالی دولت در استان ایلام با بیان اینکه تولید مسکن نیازمند اهتمام همگانی است، ادامه داد: اشتغال، مسکن و حجم‌سرمایه گذاری مهم ترین ملاک ها برای ارزیابی فرمانداران است.

 

استاندار ایلام تصریح کرد: نهضت ملی مسکن یک کار جهادی است که باید همه دست اندرکاران پای کار باشند و نگاه آنان به کار ، یک نگاه نهضتی و دغدغه مندی برای به سامان رسیدن این پروژه‌ها باشد.

 

نماینده عالی دولت در استان ایلام با اشاره ساخت مسکن در بافت‌های فرسوده استان، یاد آور شد: اداره کل راه و شهرسازی استان به ساخت و ساز واحدهای مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در بافت های فرسوده توجه ویژه داشته باشد.

 

دکتر بهرام‌نیا در حاشیه این نشست در تماس تلفنی با معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی خواستار بازگشایی سامانه ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن شد که دکتر عباسی قول مساعد داد که در اسرع‌وقت این سامانه برای کل شهرستان های استان بازگشایی شود.

 

گفتنی است در این نشست مقرر شد که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام در راستای تعیین تکلیف افراد ثبت‌نام کننده ‌و‌ تایید نهایی در طرح ملی نهضت مسکن اقدامات لازم را با هماهنگی هم انجام دهند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7640