تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

استخر شهید سلیمانی اسدآباد به بهره برداری رسید   

  • کد خبر : 7674
  • ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۸
استخر شهید سلیمانی اسدآباد به بهره برداری رسید    

استخر شهید سلیمانی اسدآباد به بهره برداری رسید 

استاندار همدان با بیان اینکه دولت مردمی سیزدهم توجه ویژه ای به تکمیل پروژه های نیمه تمام دارد، گفت : استخر سرپوشیده شهید سلیمانی اسدآباد پس از گذشت سه دهه از کلنگ زنی با تخصیص ۴ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس‌جمهور به استان تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی فرزاد روز سه شنبه ۱۶ خردادماه ۱۴۰۲ در سفری نیم روزه وارد اسد آباد شد و مورد استقبال مسولان این شهرستان قرار گرفت.

 

استاندار همدان در بدو ورود به اسد آباد به دیدار خانواده شهیدان عبدی کوند رفت و مدال مزین به تصویر شهیدان عبدی کوند و لوح سپاس را به مادر این شهدای گرانقدر اهدا کرد.

وی در این دیدار قدرت بازدارندگی ایران را از برکات هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: قدرت بازدارندگی ایران و ایستادگی در مقابل دشمنان از برکات هشت سال دفاع مقدس و خون پاک شهداست که موجب شده نظام مقدس جمهوری اسلامی با صلابت در مقابل دسیسه های دشمنان ایستادگی کند.

 

استاندار همدان ادامه داد: مادران شهدا با اهدا جوانان خود که سرمایه زندگی آنها بودند، به انقلاب و میهن اسلامی، باعث رشد و تکامل نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.

 

نماینده عالی دولت در استان همدان سپس با حضور در استخر سرپوشیده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اسدآباد این استخر را افتتاح کرد.

قاسمی فرزاد در این مراسم بیان داشت: استخر سرپوشیده سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اسدآباد با ۱۳۰۰ متر مربع مساحت در سال ۱۳۷۲ کلنگ‌زنی و ساخت آن در سال ۱۳۷۵ آغاز شده و در سال ۱۳۹۸ نیز افتتاح شده بود اما به دلیل مشکلات زیرساختی و آماده نبودن تجهیزات بلااستفاده مانده بود اما از آنجا که دولت مردمی سیزدهم توجه ویژه‌ای به تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام دارد، برای تکمیل این استخر ۴ میلیارد تومان از اعتبارات مصوب سفر رئیس‌جمهور به استان اختصاص یافت تا این استخر به بهره‌برداری برسد.

 

بازدید از پروژه عمرانی پل کنارگذر اسد آباد و سالن ورزشی شهر پالیز پایان بخش سفر استاندار همدان از شهرستان اسد آباد بود که طی آن وی دستورات لازم رابرای تسریع در تکمیل این پروژه ها صادر کرد.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7674