تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

استاندار کرمانشاه: شایسته سالاری ملاک استفاده از نیروی انسانی در بدنه مدیریتی است

  • کد خبر : 2722
  • ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
استاندار کرمانشاه:  شایسته سالاری ملاک استفاده از نیروی انسانی در بدنه مدیریتی است

استاندار کرمانشاه:

شایسته سالاری ملاک استفاده از نیروی انسانی در بدنه مدیریتی است

استاندار کرمانشاه با تاکید بر ضرورت شایسته سالاری در انتصابات عنوان کرد: تلاش خواهیم کرد جایگاه نیروی انسانی توانمند، تحول گرا و انقلابی را در بدنه مدیریتی ارتقاء دهیم.

 

به گزارش الوند_ بهمن امیری مقدم روز سه شنبه ۲۱دیماه ۱۴۰۰ در نشست صمیمی با معاونین، مدیران کل ستادی، مشاورین و کارکنان که امروز در اولین روز کاری و در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، بیان داشت: نیروی انسانی توانمند، سرمایه‌ای عظیم برای هر مجموعه‌ای است و یک نیروی انسانی بانشاط، پرتحرک و اثرگذار می تواند مسیر پیشرفت و توسعه سازمان مربوطه را تسهیل و تسریع ببخشید و کیفیت خدمت به مردم را بهبود ببخشد‌.

وی افزود: در مجموعه استانداری مطمئنا نیروهای باکیفیت، بادانش، با تقوا، متخصص، تحول گرا و انقلابی وجود دارند که از قابلیت های آن‌ها استفاده خواهیم کرد.

امیری مقدم تأکید کرد: با تلاش شبانه روزی، همدلی و همراهی برای خدمت گزاری به مردم کوششی مستمر خواهیم داشت و بر این اساس تعهد و مسولیت پذیری و حسن اخلاق در پیگیری امور و ارتباط با مردم بسیار مهم و با اهمیت است و به همین دلیل تأکید می شود به عنوان خادم مردم وظیفه داریم برای رفع مشکلات آنان از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

استاندار کرمانشاه گفت: هر مانعی در مسیر رشد و توسعه استان وجود دارد باید برطرف شود تا زمینه و بستر سرمایه گذاری در عرصه‌های مختلف فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: باید تحول را از خودمان شروع کنیم و کاری که به ما واگذار می شود با وجدان کاری و از روی اعتقاد و با صداقت آن را انجام دهیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2722

برچسب ها