تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
5

استاندار همدان: یکی از مهمترین اولویت های دولت سیزدهم توجه به جوانان و همفکری با این قشر است

  • کد خبر : 2044
  • ۰۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
استاندار همدان:  یکی از مهمترین اولویت های دولت سیزدهم توجه به جوانان و همفکری با این قشر است

استاندار همدان:

یکی از مهمترین اولویت های دولت سیزدهم توجه به جوانان و همفکری با این قشر است

استاندار همدان گفت: یکی از مهمترین اولویت های دولت سیزدهم توجه به جوانان و همفکری با این قشر است و در استان نیز جذب حداکثری، توجه به جوانان خارج از هر فکر و قشری، در دستور کار قرار خواهد گرفت

 

همدان _ الوند _ علیرضا قاسمی‌ فرزاد در نخستین نشست بررسی نظام مسائل استان همدان و پالایش هیأت‌های اندیشه‌روز که با حضور حجت الاسلام دکتر فلاحی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی وجمعی از جوانان و نخبگان برگزار شد، اظهار داشت: جوانان ایرانی در هر صحنه ای از دفاع مقدس تا صحنه های علمی و حتی دفاع از حرم حضور داشتند خوش درخشیدند و ما باید قدردان جوانان این سرزمین باشیم.

استاندار همدان افزود : جهت توسعه استان به همکاری جوانان نیاز داریم لذا طرح‌ها و برنامه‌های ارائه شده جوانان نخبه استان، در قالب کارگروه‌های تخصصی تدوین وبرنامه‌ریزی خواهند شد‌.

وی تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری مهمترین سندِ گویا در راستای توجه به جوانان نخبه است و ما در کنار رسیدگی به مسائل روزمره، همفکری با جوانان را در دستور کار قرار خواهیم داد.

نماینده عالی دولت در استان همدان یاد آور شد: قصد داریم با وحدت و همدلی کارهای بزرگی در استان به سرانجام برسانیم که در این راه نیازمند همکاری جوانان هستیم.

حجت الاسلام دکتر فلاحی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست بیان داشت: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، مدیریت امور بایدبه دست جوانان سپرده شود و جوانانی که طرح و برنامه دارند به عنوان سرمایه فکری، موردحمایت قرار گیرند.

وی ادامه داد :عدم ارتباط تحقیق و پژوهش با کف جامعه از آسیب‌های جدی در استان است و می طلبد که دستگاه‌هایی که نیازمند تحقیقات و پژوهش‌های خاصی هستند به مراکز دانشگاهی و جوانان دانشگاهی رجوع کنند چرا که تحقیقات و پژوهش‌های دانشگاهی باید متناسب با نیاز جامعه باشد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد :کرسی نمایندگی دریچه‌ای برای جوانان جهت ورود کارشناسانه به حوزه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی استان است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2044

برچسب ها