تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
1

استاندار همدان: همدان از استان‌های پیشرو در اتصال به شبکه ملی اطلاعات است

  • کد خبر : 1175
  • ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۸
استاندار همدان:  همدان از استان‌های پیشرو در اتصال به شبکه ملی اطلاعات است

استاندار همدان:

همدان از استان‌های پیشرو در اتصال به شبکه ملی اطلاعات است

استاندار همدان گفت: همدان استانی باظرفیت‌ در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور است و اتصال کامل آن به شبکه ملی اطلاعات به عنوان نخستین استان در سطح کشور خود گواهی صادق بر این مدعاست .

 

فرین _همدان _ مهندس شاهرخی، استاندار همدان در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های ارتباطات روستاهای استان همدان و چهل نقطه دیگر کشور، که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد، اظهار داشت : استان همدان به مثابه یک کارگاه بزرگ سازندگی در حال فعالیت است که توانسته با این پویایی بستر ایجاد بیش از ۳۰۰ طرح مهم اقتصادی در حوزه‌های مختلف را فراهم آورد.

وی با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۹۹درصد خانواده‌های روستایی استان همدان به یکی از نیازهای مهم توسعه یعنی شبکه ملی اطلاعات دست یافته اند، افزود: ۲۴درصد از رشد زیر ساخت‌ های ارتباطات استان ظرف سه ماه اخیر (حدفاصل بین سفر اول و سفر دوم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان) محقق شده است.

نماینده عالی دولت در استان همدان خاطرنشان کرد: کارگزاران دولت تدبیر و امید با حمایت مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فعالیت‌های مختلف و تاثیرگذاری در حوزه‌های مختلف استان همدان به یادگار گذاشته اند که امیدواریم با این تعامل و همکاری در اواخر عمر دولت ،شاهد به ثمر نشستن اقدامات ماندگار بیشتری باشیم.

مهندس شاهرخی در پایان از تکمیل و وارد مدار شدن ۸ سایت مخابراتی در سطح این استان در هفته های آینده خبر داد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1175

برچسب ها