تاریخ : جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳ 24 ذو القعدة 1445 Friday, 31 May , 2024
1

استاندار همدان: نظارت تعزیرات حکومتی بر بازار به گونه‌ای باشد که متخلفان احساس امنیت نکنند

  • کد خبر : 2698
  • ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
استاندار همدان:  نظارت تعزیرات حکومتی بر بازار به گونه‌ای باشد که متخلفان احساس امنیت نکنند

استاندار همدان:

نظارت تعزیرات حکومتی بر بازار به گونه‌ای باشد که متخلفان احساس امنیت نکنند

استاندار همدان گفت: رصد و پایش مستمر بازار توسط نیروها و تیم‌های نظارتی تعزیرات حکومتی باید به گونه‌ای انجام شود که هیچ عامل متخلفی احساس امنیت خاطر نکرده و اجازه پیدا نکند تا سفره و معیشت مردم را به خطر اندازد.

 

به گزارش الوند_ دکتر علیرضا قاسمی فرزاد در دیدار با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و فعالیت‌های این مجموعه اظهار داشت: دولت خود را مکلف و موظف به انجام وظیفه کامل در زمینه تامین و تقویت معیشت مردم می‌داند که در این زمینه حضور تعزیرات در بازار به عنوان بازوی کارآمد دولتی موثر است چرا که عدم نظارت‌های جدی بر بازار موجب فشار مضاعف بر مردم می‌شود.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه مجموعه‌های مربوطه، نسبت به موضوع بازار و ملزومات آن حساس باشند و زمینه تامین و آرامش آن را فراهم‌ کنند، افزود: اداره کل تعزیرات حکومتی استان، گزارشی مبسوط و مشروح از فرآیند و شیوه نظارت بر بازار، ارائه کند.

 

نماینده عالی دولت در استان همدان توجه به معیشت مردم و بهبود اوضاع اقتصادی رااز جمله اولویت‌های اصلی دولت و مجموعه مدیران استان همدان در دولت سیزدهم عنوان کرد و یادآور شد: تا کنون اقدامات مبسوطی از جمله برگزاری مستمر جلسات تنظیم بازار برای کنترل و تقویت این حوزه انجام گرفته و سعی شده موضوعات مختلفی که برای مردم دغدغه است بررسی و رفع شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2698

برچسب ها