تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ 21 ذو القعدة 1445 Tuesday, 28 May , 2024
0

استاندار همدان: عدالت محوری رویکرد اصلی دولت سیزدهم، در حوزه آموزش و پرورش است.

  • کد خبر : 3210
  • ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۵
استاندار همدان:  عدالت محوری رویکرد اصلی دولت سیزدهم، در حوزه آموزش و پرورش است.

استاندار همدان:

عدالت محوری رویکرد اصلی دولت سیزدهم، در حوزه آموزش و پرورش است.

استاندار همدان با بیان اینکه عدالت محوری رویکرد اصلی دولت سیزدهم، در حوزه آموزش و پرورش است، گفت: تقویت و تحول در آموزش و پرورش جز با اجرای رویکرد عدالت محوری در آموزش و پرورش محقق نخواهد شد.

 

 

به گزارش الوند_ علیرضا قاسمی فرزاد روز یکشنبه ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ در شورای آموزش و پرورش استان همدان ضمن گرامیداشت میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، اظهار داشت: معلمان با وجود همه سختی‌ها، رسالت خود، که به تعبیر امام خمینی(ره) ” معلمی شغل انبیا است” را به خوبی انجام می‌دهند و شرایط کرونایی نیز نتوانسته  این رسالت را کمرنگ کند.

 

 

وی افزود: شیوع بیماری کرونا طی ۲ سال گذشته موجب شده آموزش‌ها از فیزیکی به غیر حضوری و مجازی تغییر یابد که با وجود همه نوآوری‌ها، مشکلاتی را نیز در پی داشته است که در این زمینه می طلبد توجه به محتوای آموزشی در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد.

 

 

نماینده عالی دولت در استان همدان برگزاری حضوری کلاس‌های درس در مدارس جهت افزایش کیفیت آموزش‌ را از تاکیدات رییس جمهور در ستاد ملی مقابله با کرونا عنوان کرد.

 

استاندار همدان در ادامه با بیان اینکه عدالت محوری رویکرد اصلی دولت سیزدهم، در حوزه آموزش و پرورش است، گفت: تقویت و تحول در آموزش و پرورش جز با اجرای رویکرد عدالت محوری در آموزش و پرورش محقق نخواهد شد.

 

قاسمی فرزاد همچنین خواستار ارائه مهارت‌های کلیدی در حوزه آموزشی و پرورشی ، در دوره‌های مختلف تحصیلی به دانش‌آموزان شد.

استاندار همدان در پایان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش مرهون خدمات و بذل و بخشش‌های خیران نیک اندیش است که باید با یک انسجام بخشی استانی، از ظرفیت خیران کشوری در حوزه مدرسه سازی استان استفاده شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3210