تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ 21 ذو القعدة 1445 Tuesday, 28 May , 2024
0

استاندار همدان: شایسته سالاری و همسویی با رویکرد دولت از مهمترین شاخصه های انتصاب مدیران است/ همگرایی مدیران موجب توسعه و پیشرفت جامعه می‌شود

  • کد خبر : 2411
  • ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۹
استاندار همدان: شایسته سالاری و همسویی با رویکرد دولت از مهمترین شاخصه های انتصاب مدیران است/ همگرایی مدیران موجب توسعه و پیشرفت جامعه می‌شود

استاندار همدان:
شایسته سالاری و همسویی با رویکرد دولت از مهمترین شاخصه های انتصاب مدیران است/ همگرایی مدیران موجب توسعه و پیشرفت جامعه می‌شود

استاندار همدان گفت: مدیران ارشد شهرستان‌ها باید با ایجاد همگرایی، زمینه خدمت رسانی به مردم و مسیر پیشرفت و توسعه جامعه را فراهم کنند

به گزارش الوند_علیرضا قاسمی فرزاد روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان تویسرکان اظهار داشت: شایسته سالاری و همسویی با رویکرد دولت سرلوحه برنامه ما برای انتصاب مدیران محسوب می شود.

وی توجه به معیشت، سلامت مردم و همچنین رونق تولید و ایجاد اشتغال را از برنامه های دولت سیزدهم برشمرد.

استاندار همدان تعامل با مردم، نماینده مردم و امام جمعه را ازمهمترین ویژگی فرمانداران عنوان کرد و گفت: وقتی کسی در جایگاه فرمانداری قرار می‌گیرد باید تحمل شنیدن انتقادات و حرف‌های هر چند بی معنا را داشته باشد و با حوصله به انتقادات پاسخ دهد.

 

قاسمی فرزاد از گردشگری به عنوان یک صنعت نوین یاد کرد و بیان داشت: وجود آرامگاه حیقوق نبی در شهر تویسرکان یک پتانسیل عظیم است که باید برای ثبت جهانی آن اقدام شود چرا که با ثبت آن زمینه حضور گردشگران بیشتری فراهم می شود.

نماینده عالی دولت در استان همدان خاطر نشان کرد: گردوی تویسرکان ومنبت گلریز در عرصه های بین المللی حرفی‌هایی برای گفتن دارد که سرمایه گذاری در این حوزه ها می‌تواند علاوه بر ایجاد شکوفایی اقتصادی در شهرستان، ارز آوری برای استان نیز درپی داشته باشد.

وی توسعه بخش کشاورزی این شهرستان به خصوص بهبود کمی و کیفی محصول گردو را نیازمند برنامه‌ریزی دانست و ادامه داد: تدوین یک برنامه مدون در این حوزه علاوه بر ایجاد اشتغال و رونق تولید، به صادرات محصولات این شهرستان کمک خواهد کرد.

 

استاندار همدان یادآور شد:با توجه به ویژگی های خوب شهرستان تویسرکان، یکی از افراد شایسته به عنوان فرماندار این شهرستان انتخاب شد که می‌طلبد همه مدیران شهرستان با همگرایی، در جهت عمران و آبادانی شهرستان پر خیر و برکت و با استعداد تویسرکان تلاش کنند.

در پایان این مراسم طی حکمی از سوی استاندار همدان ،حسین افشاری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تویسرکان منصوب و از خدمات سید رسول حسینی فرماندار پیشین تقدیر شد.

لازم به ذکر است حسین افشاری متولد تویسرکان بوده و سابقه کار در جهاد سازندگی، معاونت آب و فاضلاب استان همدان، فرمانداری شهرستان‌های اسدآباد و همدان و مدیر کل بازرسی استانداری همدان را در کارنامه خود دارد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2411

برچسب ها