تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
2

استاندار همدان : ساخت مدارس و جایگزینی فضای آموزشی بجای کانکس، یکی از دستاوردهای تفاهم‌نامه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با استانداری همدان است

  • کد خبر : 5472
  • ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۹
استاندار همدان :  ساخت مدارس و جایگزینی فضای آموزشی بجای کانکس، یکی از دستاوردهای تفاهم‌نامه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با استانداری همدان است

استاندار همدان :

ساخت مدارس و جایگزینی فضای آموزشی بجای کانکس، یکی از دستاوردهای تفاهم‌نامه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با استانداری همدان است

استاندار همدان با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده بین ستاد اجرایی فرمان امام (ره)و استانداری همدان گفت : ساخت مدارس و  جایگزینی فضای آموزشی بجای کانکس، یکی از دستاوردهای تفاهم‌نامه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با استانداری همدان است.

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی فرزاد در جلسه با دکتر نوروزی ،رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و هیئت همراه اظهار داشت: سال گذشته تفاهم‌نامه‌ای با مجموعه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اعتبار ۲۳۰۰ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی بیش از ۱۳هزار نفرمنعقد شده  بود که در این جلسه مفاد آن مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار همدان ادامه داد : ساخت مدارس و  جایگزینی فضای آموزشی بجای کانکس، یکی از دستاوردهای تفاهم‌نامه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با استانداری همدان است که با سرعت در حال اجرا می باشد.

نماینده عالی دولت در استان همدان افزود :از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه می توان به احداث کارخانه تولید دارو و تجهیزات پزشکی ، سِت سرُم و همچنین تجهیزات جانبی، راه‌اندازی سه مرکز فناوری در حوزه دانش بنیان و ساخت و راه‌اندازی چند طرح شاخص دیگر در استان اشاره کرد.

استاندار همدان همچنین ساخت خوابگاه دانشجویی برای دانشگاه بوعلی و حرکت در راستای تامین مسکن از جمله  تسریع در ساخت دو مجتمع ۱۱۰ و  ۱۰۴ واحدی رااز دیگر اقدامات در حال انجام توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره)  برشمرد.

وی تصریح کرد : در این جلسه، در مورد اجرای مفاد این تفاهم‌نامه و همچنین بررسی اقداماتی که قرار است در ادامه صورت گیرد، هم‌اندیشی‌‌هایی شد و مصوب گردید ماهی یکبار، این جلسه همکاری به صورت مستمر برگزار شود تا مفاد آن در حوزه‌های مختلف مورد رصد و پیگیری قرار گیرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5472