تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

استاندار همدان: در سفر رییس جمهور به همدان، توسعه راه های مواصلاتی یکی از اولویت ها خواهد بود/برخی نقدها به عملکرد دولت، فرسنگ‌ها از واقعیت اجرایی کشور به‌دور است

  • کد خبر : 4229
  • ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
استاندار همدان:     در سفر رییس جمهور به همدان، توسعه راه های مواصلاتی یکی از اولویت ها خواهد بود/برخی نقدها به عملکرد دولت، فرسنگ‌ها از واقعیت اجرایی کشور به‌دور است

استاندار همدان:

در سفر رییس جمهور به همدان، توسعه راه های مواصلاتی یکی از اولویت ها خواهد بود/برخی نقدها به عملکرد دولت، فرسنگ‌ها از واقعیت اجرایی کشور به‌دور است

استاندار همدان گفت:توسعه راه‌های مواصلاتی استان با هدف رونق گردشگری، یکی از اولویت طرح‌های عمرانی طی سفر ریاست محترم جمهور به استان همدان خواهد بود.

 

 

به گزارش الوند_ دکتر علیرضا قاسمی‌ فرزاد در دیدار با اساتید بسیجی استان همدان که به مناسبت روز بسیج اساتید برگزار شد، اظهار داشت: جامعه دانشگاهی ایران اسلامی از پیشگامان علم در جهان هستند و عملکرد نیروهای متخصص در همه‌گیری کرونا، نشان از قدرت و قوت جامعه تخصصی ایران اسلامی دارد.

 

وی با اشاره به اینکه نباید دستاوردهای نظام و دولت را دست‌کم گرفت، افزود: عملکرد دولت سیزدهم در تسویه استقراض‌های گذشته درخشان بوده که متاسفانه مورد توجه رسانه‌ها واقع نشده است.

 

استاندار همدان نقد منصفانه و کارشناسی‌ شده را لازمه‌ی پیشبرد صحیح و درست امور عنوان کرد و یادآور شد: گاهی نقدهایی نسبت به عملکرد دولت سیزدهم می‌شود که فرسنگ‌ها از واقعیت اجرایی کشور به دور است و موجب نا امید کردن مردم و بازی در زمین دشمن می شود.

 

نماینده عالی دولت در استان همدان تصریح کرد: جهاد تبیین وظیفه‌ای است که مقام معظم رهبری آن را برعهده تک تک ما گذاشته و باید با توان مضاعف در راستای بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم چرا که جهاد تبیین راهکاری برای نقش بر آب کردن توطئه‌های دشمنان در راستای ناامید کردن مردم از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

قاسمی فرزاد تصریح کرد: یکی از اقدامات مهم دولت سیزدهم مردمی‌سازی اقتصاد و توزیع عادلانه یارانه‌ها است که می‌تواند منشاء تحولات خوبی در ایران شود که این دولت در نهایت دقت و شجاعت آن را عملیاتی کرد.

 

استاندار همدان در پایان یادآور شد:توجه و تمرکز بر صنعت گردشگری یکی از موثرترین سیاست‌های رونق‌آفرین اقتصادی در استان است که به همین منظور توسعه راه‌های مواصلاتی با هدف رونق گردشگری، یکی از اولویت طرح‌های عمرانی طی سفر ریاست محترم جمهور به استان همدان خواهد بود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4229