تاریخ : جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳ 24 ذو القعدة 1445 Friday, 31 May , 2024
0

استاندار همدان: جشنوار فجر استان فرصتی برای ارائه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است/ منکر کمبود‌ها و سومدیریت‌ها نیستیم

  • کد خبر : 2879
  • ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۸
استاندار همدان:     جشنوار فجر استان فرصتی برای ارائه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است/ منکر کمبود‌ها و سومدیریت‌ها نیستیم

استاندار همدان:

جشنوار فجر استان فرصتی برای ارائه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است/ منکر کمبود‌ها و سومدیریت‌ها نیستیم

 استاندار همدان با اشاره به اینکه جشنواره فجر فرصتی مغتنم برای انتشار خدمات دولت و دستاوردهای انقلاب اسلامی به شکلی واقعی و وسیع است، گفت : اصحاب رسانه با تبیین واقعیات و خدمات جمهوری اسلامی، مردم را در جریان امور قرار داده و یاس و نا امیدی را از جامعه دور کنند.

 

 

 

به گزارش الوند_ علیرضا قاسمی‌فرزاد روز یکشنبه ۲ بهمن ماه ۱۴۰۰در جلسه آئین افتتاح و رونمایی از پوستر جشنواره رسانه‌ای و مردمی فجر استان همدان، بیان داشت: در حالیکه انقلاب اسلامی در آستانه ورود به چهل‌وچهارمین بهار آزادی است اما همچنان دشمنان با تبلیغات مسموم در پی آن هستند تا وضعیت پیش از انقلاب را خوب و وضعیت بعداز انقلاب را بد نشان دهند که در این راه از هیچگونه سیاه نمایی و دروغ پردازی ابایی ندارند.

 

 

وی با بیان اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ،دشمنان به دنبال عوض کردن جای قاتل و مقتول‌ هستند ،یکی از ابعاد جهاد تبیین راتشریح دستاورد‌های انقلاب اسلامی برای نسل‌هایی که دوران قبل از انقلاب را ندیده‌اند عنوان کرد.

 

 

استاندار همدان افزود: نظام شاهنشاهی بر پایه جهل، نادانی و مخفی کردن از مردم بنا نهاده شده بود درصورتیکه جمهوری اسلامی، برخلاف نظام منحوس پهلوی، اساس خود را بر پایه علم، دانش و اتکا به درون و خودباوری بنا نهاده وبه دنبال پیاده کردن عدالت برای همه اقشار مختلف جامعه در دورترین نقاط مختلف کشور است.

 

 

قاسمی فرزاد با تاکید بر این نکته که در شرایط کنونی، اصحاب رسانه “جهاد تبیین” را به شکل دقیق در دستور کار خود قرار دهند ،تصریح کرد: با درایت و تلاش اهل قلم و اصحاب رسانه، باید مسیری را که نظام گذشته طی کرده و مسیری راکه انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل در پیش گرفت، مشخص و تبیین کنیم.

 

نماینده عالی دولت در استان همدان با اشاره به اینکه جشنواره فجر فرصتی مغتنم برای انتشار خدمات دولت و دستاوردهای انقلاب اسلامی به شکلی واقعی و وسیع است، گفت : اصحاب رسانه با تبیین واقعیات و خدمات جمهوری اسلامی، مردم را در جریان امور قرار داده و یاس و نا امیدی را از جامعه دور کنند.

 

 

وی بهبود معیشت، مسکن و ایجاد اشتغال را از مهمترین اولویت های دولت سیزدهم برشمرد و یادآور شد: اصحاب رسانه، مزایا و نقش طرح نهضت ملی مسکن در ایجاد اشتغال و ارتقا معیشت را برای مردم تبیین کنند.

 

 

استاندار همدان با ذکر این نکته که منکر کمبود‌ها و سومدیریت‌ها نیستیم، اما باید پیش رفت و برای پیشرفت کشور تلاش کرد، خاطر نشان نمود: بی‌‌شک بخشی از مشکلات موجود از دولت‌های گذشته به ارث رسیده که دولت سیزدهم علاوه بر پیگیری طرح‌ها و برنامه‌های خود، به دنبال حل و فصل مشکلات است.

 

در پایان این مراسم، از دو پوستر جشنواره فجر استان یعنی بخش رسانه‌ای و بخش مردمی، توسط دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان، حجت الاسلام فاضلیان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نظیری مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی و سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری رونمایی شد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2879