تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

استاندار همدان: برنامه‌های سال آینده بر مبنای ویژگی‌‌های پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تدوین شود.

  • کد خبر : 2395
  • ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲
استاندار همدان:  برنامه‌های سال آینده بر مبنای ویژگی‌‌های پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تدوین شود.

استاندار همدان :

برنامه‌های سال آینده بر مبنای ویژگی‌‌های پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تدوین شود.

استاندار همدان با اشاره به اینکه برنامه‌های سال آینده باید بر مبنای ویژگی‌‌های پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تدوین شود، گفت: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی باید بتواند ویژگی‌هایی از قبیل بهره‌وری بیشتر، افزایش راندمان تولید، کاهش اتکا و وابستگی به بیرون و همچنین افزایش صادرات داشته باشد.

 

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی فرزاد روز پنجشنبه ۲۵ آذر ماه ۱۴۰۰در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان بیان داشت: با توجه به نزدیکی پایان سال ، مدیران و فرمانداران موارد مربوط به برنامه‌های شهرستانی را تا انجام و اجرایی کردن آن‌ها پیگیری کنند.

نماینده عالی دولت در استان همدان بر لزوم مطالعه و بررسی پیش‌نویس بودجه سال ۱۴۰۱ توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد و افزود:‌ فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی، مواردی را که در بودجه سال ۱۴۰۱ برای استان لحاظ نشده، احصا و ارائه کنند.

وی تصریح کرد: محوریت اصلی سرفصل‌های استان، مربوط به پروژه‌ها و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی است ‌که طرح‌ها باید منطبق با آن پیگیری شوند البته این بدان معنا نیست که پروژه‌های عادی و روزمره را در قالب اقتصاد مقاومتی تعریف کنیم.

استاندار همدان یادآور شد: مدیران تمهیدات لازم برای برنامه ۱۴۰۱ را به نحوی انجام دهد که یک تحول چشمگیر و بنیادین در موضوع ماموریت‌های سازمان ایجاد کند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2395

برچسب ها