تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
1

استاندار همدان:  از هر گونه نقد و طرح پیشنهادی موثر و کاربردی استقبال می‌کنیم/ حمایت از فرزندان و خانواده معظم شهدای استان یک اولویت است.

  • کد خبر : 2163
  • ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵
استاندار همدان:   از هر گونه نقد و طرح پیشنهادی موثر و کاربردی استقبال می‌کنیم/ حمایت از فرزندان و خانواده معظم شهدای استان یک اولویت است.

استاندار همدان: 

از هر گونه نقد و طرح پیشنهادی موثر و کاربردی استقبال می‌کنیم/ حمایت از فرزندان و خانواده معظم شهدای استان یک اولویت است.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه همواره از نقد منصفانه و سازنده استقبال می‌کنیم، گفت: نقد منصفانه را باعث رشد و ارتقاء امور می‌دانیم چرا که انتقاد درست می‌تواند اصلاح کاستی‌ها و نواقص را بدنبال داشته باشد. 

 

همدان _ الوند_ استاندار همدان در نشست مشورتی با فرزندان شاهد شاغل در دستگاه‌های اجرایی این استان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه‌آفرینی شهدای والامقام ایران به‌ویژه شهدای استان همدان گفت: شهدا از خانواده و تمام وجود خود گذشتند، و برای دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های والای انسانی و رضایت خداوند به جبهه رفتند که این یک سرمایه بزرگ برای انقلاب است و فرزندان شهدا نیز باید راه پدران خودرا ادامه دهند تا هر لحظه شاهد تحول و تغییرات عظیمی در جامعه باشیم.

 

قاسمی فرزاد تصریح کرد: بهترین استراتژی و راهکار برای خروج از وضعیت ممکن، همان تحقق شعار سال( تولید ، پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها)است که رهبر معظم انقلاب تدوین کرده‌اند لذا اولویت اساسی مدیران دستگاه‌های اجرایی در پیشبرد اهداف ، تولید ، پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها باشد.

 

نماینده عالی دولت در استان همدان با اشاره به اینکه استکبار جهانی و ایادی شان، برای نابودی ایران اسلامی هر روزه هزاران برنامه و طرح مد نظر دارند، افزود : وحدت و انسجام در کشور، تنها راه مقابله با استکبار جهانی و هم‌پیمانان آنان خواهد بود.

 

وی از نیروی انسانی به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌ هر جامعه‌ای یاد کرد و گفت: برای حفظ و ارتقاء این سرمایه ارزشمند باید در جذب و حمایت از افراد شایسته، ارزشی و انقلابی کوشا باشیم.

 

استاندار همدان یاد آور شد: در شرایط کنونی دشمنان جمهوری اسلامی بر روی فضای مجازی سرمایه‌گذاری‌های کلانی کردند تا ذهنیت مردم را نسبت به جمهوری اسلامی مغشوش و بدبین کنند و می طلبد اگر در فضای مجازی اظهار نظرهایی می شود باید کارشناسی و بر اساس ارائه پیشنهاد و راهکار باشد تا موجب موج سواری و سواستفاده رسانه های بیگانه نشود.

 

 

قاسمی فرزاد گسترش فرهنگ نقدِ درست از مدیران و مسئولان را زمینه ساز تقویت و ارتقا کیفی و کمی مسئولان و مدیران برشمرد و خواستار تقویت ارتباط مدیران با مردم و ارباب رجوع شد

 

استاندار همدان خاطر نشان کرد: ما همچنان در آغاز راه هستیم و به همراهی، همکاری و ارائه پیشنهادات سازنده در پیشبرد امور نیازمند هستیم که دراین راستا دیدار‌هایِ فصلیِ و نشست های مشورتی را گسترش خواهیم داد و از هرگونه نقد، طرح پیشنهادی موثر و کاربردی استقبال خواهیم کرد چرا که انتقاد درست می‌تواند اصلاح کاستی‌ها و نواقص را بدنبال داشته باشد.

 

وی حمایت از خانواده معظم شهدای استان و فرزندان آنان را یک اولویت ذکر کرد که همواره جهت ارائه خدمات بهتر به این عزیزان در دستور کار مدیران قرار خواهد داشت.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2163

برچسب ها