تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
2

استاندار همدان : اتاق بازرگانی با ساماندهی و جذب بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری نقشی بی بدیل در توسعه استان ایفا می‌کند.

  • کد خبر : 1251
  • ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
استاندار همدان :  اتاق بازرگانی با ساماندهی و جذب بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری نقشی بی بدیل در توسعه استان ایفا می‌کند.

 استاندار همدان :

اتاق بازرگانی با ساماندهی و جذب بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری نقشی بی بدیل در توسعه استان ایفا می‌کند.

استاندار همدان گفت:  ساماندهی و جذب بخش خصوصی در راستای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف از نقش‌های بی‌بدیل اتاق بازرگانی است که در این زمینه اتاق بازرگانی استان همدان توانسته است کارنامه موفقی از خود به نمایش بگذارد.

 

 

همدان _فرین _سید سعید شاهرخی در جریان بازدید از پروژه ساختمان جدید در حال ساخت اتاق بازرگانی همدان، ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران این پروژه، گفت: اولویت اول کشور و استان همدان توجه به تولید ، سرمایه‌گذاری در جهت ارتقا معیشت  و ایجاد شغل‌های جدید است.

وی افزود: بخش‌خصوصی زمینه‌ساز توسعه و سرمایه‌گذاری است و دولت نیز با فراهم کردن زیرساخت‌ها، نقش مهمی در تحقق اهداف بخش خصوصی ایفا می‌کند.

استاندار همدان تصریح کرد: اتاق بازرگانی همدان به عنوان پل ارتباطی میان دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی توانسته نقش فعالی در مهیا کردن شرایط سرمایه‌گذاری و به دنبال آن توسعه استان ایفا نماید.

مقام ارشد استان همدان یاد آور شد: پروژه ساختمان جدید اتاق بازرگانی، پروژ‌ه‌ای‌نوین است که به لحاظ معماری، حفظ ارزش‌ها و میراث فرهنگی استان همدان، با بهترین شکل طراحی در حال اجرا و ساخت بوده که این طراحی و معماری نمادی از توانایی و توانمندی منابع داخلی می باشد

شاهرخی با اشاره به پیشرفت فیزیکی بیش از ۵۰درصدی این پروژه، بیان داشت: امیدواریم با به بهره برداری رسیدن آن تا پایان سال، بتواند پایگاهی برای تولید بیشتر و توسعه استان باشد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1251

برچسب ها