تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
1

از ظرفیت نماز جمعه برای ارایه خدمت به جامعه هدف استفاده شود

  • کد خبر : 2604
  • ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
از ظرفیت نماز جمعه برای ارایه خدمت به جامعه هدف استفاده شود

از ظرفیت نماز جمعه برای ارایه خدمت به جامعه هدف استفاده شود

فرماندار همدان از اجرای مراسم و برنامه های متنوع به مناسبت ایام فاطمیه،هفته مقاومت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی در سطح شهرستان خبرداد.

 

به گزارش الوند_ محمد علی محمدی در ستاد بزرگداشت هفته مقاومت و دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت : مراسم و برنامه های متنوع به مناسبت ایام فاطمیه،هفته مقاومت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی در سطح شهرستان پیش بینی شده است که گویای ادای دین همه مجموعه ها به این شهید والامقام و قابل قدردانی است .

فرماندار همدان با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری که فرمودند “شهید سلیمانی یک مکتب بود” افزود : ابعاد شخصیتی این شهید هر روز بیشتر از قبل مشخص می شود و ایشان صرفا یک شخصیت نیست بلکه یک راه، روش و منش است.

وی با اشاره به گستردگی اقدامات شهید سلیمانی تصریح کرد : بسیاری از اقدامات ایشان به تازگی بیان می شود و یک ویژگی بارز داشت که هیچ مرزبندی بین اقشار مختلف مردم ایجاد نمی کرد.

محمدی با اشاره به اهمیت فضاسازی شهری در مناسبتها تاکید کرد: در این راستا ضمن پرهیز از عملکرد جزیره ای باید با هم افزایی در فضا سازی شهرداری محوریت کار را برعهده داشته باشد و بقیه دستگاههای اجرایی و تشکلهای مردمی هماهنگ باشند.

فرماندار همدان با بیان اینکه از ظرفیت نماز جمعه برای ارایه خدمت به جامعه هدف استفاده شود افزود : فضاهای جنبی مراسم نماز جمعه به منظور اجرای برنامه های فرهنگی، آموزشی و سایر خدمات مد نظر قرار گیرد.

وی اظهار کرد : با توجه به شیوع سویه های کرونا ویروس حتی المقدور در موکب ها و سایر مراسم پذیرایی انجام نشود یا در صورت لزوم با رعایت کامل موارد بهداشتی بصورت بسته بندی باشد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2604

برچسب ها