تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
3

از طرح ها و ایده های جدید و کار آمد در حوزه کشاورزی حمایت می شود

  • کد خبر : 9000
  • ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
از طرح ها و ایده های جدید و کار آمد در حوزه کشاورزی حمایت می شود

از طرح ها و ایده های جدید و کار آمد در حوزه کشاورزی حمایت می شود

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با تاکید بر ضرورت اصلاح و بازنگری در امور گفت: از طرح ها و ایده های جدید و کارآمد قطعا حمایت بعمل خواهد آمد چراکه پیشبرد امور بدون در نظر گرفتن تحول و نو آوری امکان پذیر نیست

به گزارش صنعت _ علی چاله چاله در جلسه شورای هماهنگی مدیران این سازمان اظهارداشت: برنامه های ابلاغی کلان در چنین جلساتی بررسی می شود و ضرورت دارد این سرفصل های کاری به شکل مویرگی به کشاورزان منتقل شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه در ادامه با تاکید بر اهمیت طرح های کشت قراردادی ،الگوی کشت و …گفت: این طرح ها دارای منافع بسیار خوبی برای جامعه کشاورزی بوده که ضرورت دارد برای کشاورزان تبیین شود.

چاله چاله افزود:جهاد تبیین را می بایست در سازمان تشریح و اطلاع رسانی نماییم و پس از تبیین فعالیت ها در سازمان این مهم باید برای جامعه مخاطب نیز بیان شود.

وی همچنین با اشاره به ضرورت اصلاح و بازنگری در امور یادآور شد: از طرح ها و ایده های جدید و کارآمد قطعا حمایت بعمل خواهد آمد چراکه پیشبرد امور بدون در نظر گرفتن تحول و نو آوری امکان پذیر نیست.

 

چاله چاله گریزی نیز به طرح کشت قراردادی زد و بیان داشت: مسائل و مشکلات این طرح نیازمند بررسی در جلسات کارشناسی است و شرکت پشتیبانی امور دام،غله و تعاون روستایی ضمن احصاء مشکلات می بایست در رفع مشکلات پیش قدم شوند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=9000