تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
0

ارزشیابی مدیران براساس خدمات ارائه شده به مردم خواهد بود

  • کد خبر : 8532
  • ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۸
ارزشیابی مدیران براساس خدمات ارائه شده به مردم خواهد بود

ارزشیابی مدیران براساس خدمات ارائه شده به مردم خواهد بود

استاندار قم گفت: خدمت به مردم وظیفه اصلی همه مدیران است لذا ارزشیابی مدیران استان بر اساس خدمات ارائه شده به مردم انجام می‌شود.

 

به گزارش صنعت _ سیدمحمد آقامیری در جلسه شورای اداری شهرستان جعفرآباد اظهار داشت: این جلسه هر ۴۵ روز یکبار باید با حضور همه اعضا برگزار شده و در هرجلسه مصوبات و مسائل گذشته پیگیری شود.

 

وی افزود: برای تسریع روند پیگیری مشکلات تیم ویژه‌ای ایجاد شود تا مصوبات را از معاونت‌‌های استانداری پیگیری و مطالبه کنند.

 

استاندار قم با بیان اینکه معاونین استاندار و مدیران‌کل دستگاه‌ها با حضور میدانی مشکلات روستاها و شهرستان‌ها را پیگیری کنند، گفت: مشکلات موجود با حضور مدیران در اتاق‌هایشان حل شدنی نیست. ما موظف هستیم به مردم خدمت‌رسانی کنیم و بارها گفته‌ام همواره به این مردم بدهکار هستیم.

وی اشاره کرد: واقعیت این است که در مدیریت جدید استان ما بدون اطلاع قبلی در روستاها و شهرستان‌ها حضور پیدا خواهیم کرد و از نزدیک مشکلات را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

آقامیری تصریح کرد: ارزشیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی و دولتی استان براساس خدماتی که به مردم ارائه می‌دهند، انجام می‌شود. اصلی‌ترین دغدغه مدیران ما خدمت‌رسانی و حل مشکلات مردم باشد.

 

استاندار قم تاکید کرد: مدیران ما در نظر بگیرند ساعت کاری‌ آن‌ها ساعت ۷ الی ۱۴ نیست بلکه خدمت‌رسانی ما روزانه بعد از اذان صبح شروع و تا ساعت‌های پایانی شب ادامه خواهد داشت. از روز اول مطرح کرده‌ام که مدیران ما با روحیه جهادی باید به‌دنبال حل مشکلات باشند

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8532