تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

اردوگاه های فرهنگی و تربیتی استان همدان تقویت می شوند

  • کد خبر : 6395
  • ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱
اردوگاه های فرهنگی و تربیتی استان همدان تقویت می شوند

اردوگاه های فرهنگی و تربیتی استان همدان تقویت می شوند

 

استاندار همدان با بیان اینکه تقویت و حمایت از اردوگاه‌های فرهنگی استان هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است،گفت : بخشی از اعتبارات فرهنگی سفر رئیس جمهور به همدان ، برای تقویت اردوگاه‌های فرهنگی و تربیتی استان هزینه خواهد شد.

 

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی فرزاد در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان همدان اظهار داشت: پارلمان اروپا در اقدامی نابخردانه و غیرقانونی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داده که بدون شک اگر شورای پارلمان اروپا نیز آن را تصویب کند تبعات و هزینه‌های زیادی برای آن‌ها خواهد داشت.

 

وی با محکوم کردن اقدام پارلمان اروپا نسبت به قرار دادن سپاه پارسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی افزود: کشورهای اروپایی و پارلمان آن همواره تابع آمریکا بوده تا آنجا که گروهک منافقین کور دل که دستشان به خون مردم ایران و عراق آغشته است را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج می‌کنند و نهاد نظامی و قانونی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که سال‌هاست در راستای ضد تروریست اقدام و تلاش می‌کند در فهرست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهند.

 

استاندار همدان در ادامه با اشاره به درپیش بودن دهه مبارک فجر یادآور شد : بعد ازسیاه‌نمایی‌های دشمنان، باید برنامه‌های متنوع و نشاط‌آوری در راستای جهاد تبیین در ایام الله دهه فجر داشته باشیم که در ذیل آن، دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی برای نسل جدید بازگو شود.

 

قاسمی فرزاد اضافه کرد:برای باشکوه برگزار کردن ایام‌الله دهه فجر به معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی ماموریت دادیم تا زمینه‌ای فراهم شود که همه دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها پای کار باشند ضمن آنکه شهرداری‌ها نیز تلاش کنند شور نشاط ایام‌الله دهه فجر در فضای شهری و همچنین فضای داخلی شهرداری‌ها نمود عینی داشته باشد.

 

نماینده عالی دولت دراستان همدان با بیان اینکه اعتبارات فرهنگی که در سفر رئیس جمهور به استان به تصویب رسید، چشم گیر و اثرگذار است، گفت: تقویت و حمایت از اردوگاه‌های استان هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است لذا بخشی از اعتبارات فرهنگی سفر رئیس جمهور به همدان ، برای تقویت اردوگاه‌های فرهنگی و تربیتی استان هزینه می شود.

 

وی همچنین خواستار فراهم شدن زمینه بازدید دانش‌آموزان از دستگاه‌های‌ اجرایی، مراکز علمی و نهادها شد و تصریح کرد: آموزش و پرورش استان باید زمینه بازدید دانش‌آموزان از موزه دفاع مقدس،دستگاه‌های اجرایی، مراکز تولیدی و کارخانه‌های استان را فراهم نماید چراکه اثر گذار و منشا کسب تجربه برای نسل آینده خواهد شد.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6395