تاریخ : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ 7 ذو الحجة 1445 Thursday, 13 June , 2024
1

ارتقا کیفیت آموزشی و ایجاد رشته‌های جدید در اولویت دانشگاه بوعلی‌سینا  قرار گیرد

  • کد خبر : 7254
  • ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۳
ارتقا کیفیت آموزشی و ایجاد رشته‌های جدید در اولویت دانشگاه بوعلی‌سینا  قرار گیرد

ارتقا کیفیت آموزشی و ایجاد رشته‌های جدید در اولویت دانشگاه بوعلی‌سینا  قرار گیرد

استاندار همدان بر ارتقا کیفیت آموزشی و ایجاد رشته‌های جدید در دانشگاه بوعلی‌سینا تاکید کرد و گفت: افزایش اعضای هیئت علمی و همچنین  ایجاد رشته‌های کاربردی و فناور از جمله اقداماتی است که باید در اولویت دانشگاه بوعلی سینا قرار گیرد

 

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی‌فرزاد در جلسه با رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه بوعلی سینا، اظهار داشت: دانشگاه بوعلی سینا، جزو دانشگاه‌های قدیمی ،دارای رتبه برتر و نماد یک دانشگاه پیشرو و مطرح در کشور است.

وی با بیان اینکه در بازگشایی دانشگاه، مدیریت خوبی صورت گرفت که این مهم موجب شد مسئله و چالشی ایجاد نشود ،اضافه کرد: دانشگاه مهد علم و دانش است و باید اقدامات لازم در راستای تحقق شعار سال در آن انجام شود.

استاندار همدان همچنین  بر ارتقا کیفیت آموزشی و ایجاد رشته‌های جدید در دانشگاه بوعلی‌سینا تاکید کرد و گفت: افزایش اعضای هیئت علمی و همچنین  ایجاد رشته‌های کاربردی و فناور از جمله اقداماتی است که باید در اولویت دانشگاه بوعلی سینا قرار گیرد.

 

در ادامه حسین رضوان رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های استاندار مردمی و جهادگر همدان، حل بحران آب شهر همدان را نقطه‌ی بسیار درخشان در کارنامه دولت سیزدهم و خصوصاً مدیریت ارشد این استان عنوان کرد و یادآورشد: تبیین تلاش‌های صورت گرفته در بحث حل معضل آب شهر همدان و مدیریت انقلابی شخص استاندار در موضوع اغتشاشات سال گذشته، در دانشگاه و جمع دانشگاهیان و دانشجویان بسیار اثرگذار است.

وی با تشکر از موضع انقلابی استاندار همدان در خصوص عفاف و حجاب، وظیفه‌ی حکومت اسلامی را پاک کردن ظاهر جامعه از آلودگی و گناه خواند و گفت: عفاف و حجاب جامعه اولین سنگر دفاع از ارزشهای انسانی است و اگر این سنگر فرو بریزد، مشکلات و معضلات حادتری ایجاد خواهد شد.

رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا خاطر نشان کرد: استاندار همدان از معدود استاندارانی بود که به صراحت در خصوص کشف حجاب موضع انقلابی و درستی اتخاذ کرد و به همین دلیل مورد حجمه‌ی شبکه‌های معاند و مزدوران آنها قرار گرفت

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7254