تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

ارتقا کمی و کیفی حوزه قطعه سازی زمینه اشتغال پایدار را فراهم می کند

  • کد خبر : 7120
  • ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۳
ارتقا کمی و کیفی حوزه قطعه سازی زمینه اشتغال پایدار را فراهم می کند

ارتقا کمی و کیفی حوزه قطعه سازی زمینه اشتغال پایدار را فراهم می کند

استاندار کرمانشاه گفت : ارتقا کمی وکیفی حوزه قطعه سازی می تواند زمینه را برای اشتغال پایدار در استان فراهم کند.

به گزارش الوند _ دکتر محمد طیب صحرایی در جریان سفر به شهرستان صحنه و بازدید از کارخانه ایران خودرو کرمانشاه که با حضور دکتر عظیمی مدیرعامل شرکت ایران خودرو و حجت الاسلام حسینی کیا نماینده سنقر و کلیایی و نایب رییس کمیسیون صنایع مجلس برگزار شد؛ عنوان کرد: حوزه صنعت یکی از عرصه‌های بسیار مهم تولید و اشتغال در استان کرمانشاه است.

وی افزود: خوشبختانه یک مجموعه تولیدی و پویای خودروسازی توسط ایران خودرو در شهرک صنعتی صحنه ایجاد شده و برای بسیاری از جوانان استان ایجاد اشتغال کرده است.

نماینده عالی استان کرمانشاه عنوان کرد: امروز در نشست مشترکی که با حضور مدیرعامل ایران خودرو برگزار شد توافقات بسیار خوبی در راستای اشتغال آفرینی استان صورت گرفت.

صحرایی تصریح کرد: خوشبختانه موضوع افزایش ظرفیت تولید کارخانه ایران خودرو کرمانشاه مورد توافق قرار گرفت.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: همچنین در کنار مجموعه ایران خودرو، استان کرمانشاه از واحدهای قطعه ساز بسیار توانمندی هم برخوردار است که خوشبختانه در مورد استفاده ایران خودرو از تولیدات آن‌ها، توافقاتی به عمل آمد.

وی یادآور شد: ارتقا کمی و کیفی حوزه قطعه سازی می تواند زمینه اشتغال پایدار در استان فراهم کند.

گفتنی است در حاشیه این نشست یکی از قطعه سازان کرمانشاه در حضور مدیرعامل ایران خودرو به معرفی توانمندی‌های مجموعه تولیدی خود پرداخت که با استقبال دکتر عظیمی و  قول مساعد وی در زمینه عقد قرارداد خرید قطعات تولیدی این مجموعه روبرو شد.

 

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7120