تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
0

اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان به دانشگاه های استان همدان

  • کد خبر : 6693
  • ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان به دانشگاه های استان همدان

اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان به دانشگاه های استان همدان

استاندار همدان گفت: از اعتبارات سفر رییس جمهور به همدان، ۵۰۰ میلیارد تومان به مجموع دانشگاه های استان اختصاص یافته که ۶۰ میلیارد تومان از این مبلغ، سهم دانشگاه صنعتی همدان است

 

 

به گزارش الوند _ آیین رونمایی از نخستین کنگره شهدای مهندس همدان و مردی با چفیه سرخ (خاطرات شهید مهندس محمود شهبازی فرمانده تیپ ۲۷ محمدرسوالله) با حضور استاندار همدان و پرفسور زلفی‌گل، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و خانواده برخی از شهدای والامقام استان همدان برگزار شد.

 

در این کنگره، ضمن تجلیل و تقدیر خانواده ۱۱۶ شهید مهندس استان همدان، شناساندن شهدای مهندس به عنوان الگو به نسل جوان دانشجو و بیان نقش مهندسان در دفاع مقدس انجام شد.

 

دکتر علیرضا قاسمی فرزاد در بدو ورود به دانشگاه صنعتی همدان، از نمایشگاه توانمندیهای صنعتی، دفاعی و دانش‌بنیان صنایع دفاعی استان بازدید کرد.

 

استاندار همدان در این مراسم، ۴ بلوک ساختمانی را به عنوان خوابگاه در اختیار دانشگاه صنعتی همدان قرار داد و در ادامه از اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به همدان به مجموع دانشگاه‌های استان خبر داد، که ۶۰ میلیارد تومان از این مبلغ، سهم دانشگاه صنعتی همدان است.

 

گفتنی است در این مراسم، ضمن رونمایی از کتاب مردی با چفیه سرخ (خاطرات شهید مهندس محمود شهبازی فرمانده تیپ ۲۷ محمدرسوالله)، شهید عباس دوران و شهید مصطفی احمدی روشن به عنوان شهدای شاخص این کنگره انتخاب شدند.

 

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6693