تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
1

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای رفع و باز سازی نقاط حادثه خیز جاده ای استان همدان

  • کد خبر : 5502
  • ۰۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای رفع و باز سازی نقاط حادثه خیز جاده ای استان همدان

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای رفع و باز سازی نقاط حادثه خیز جاده ای استان همدان

استاندار همدان از اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان جهت رفع و بازسازی کلیه نقاط حادثه‌خیز جاده‌ای این استان خبر داد

 

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی فرزاد  در جلسه شورای اداری شهرستان بهار که با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای، امام جمعه بهار، فرماندار و برخی مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت یکی از پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان ملایر اظهار داشت : حادثه‌ی تروریستی حرم حضرت شاهچراغ (ع) را محکوم و یاد و خاطره‌ی شهدای مظلوم آنرا که یکی از این شهدا از شهروندان استان همدان است را گرامی میداریم.

وی افزود :به فرموده رهبری ناآرامی‌ها و اغتشاش‌های اخیر، نباید تمرکز مسئولین و مدیران را در امر خدمت رسانی برهم بزند چرا که نظام اسلامی، منشا خدمات ارزنده‌ای بوده که در تاریخ این کشور، بی بدیل است.

استاندار همدان با اشاره به اینکه هم‌افزایی بین قوای سه گانه عامل مهمی در  پیشرفت کشور است، ادامه داد: باید مراقب سیاه‌ کاری‌های دشمنان باشیم که با طراحی خبیثانه به دنبال ایجاد تشتت و اختلاف افکنی قومیتی است.

 

قاسمی فرزاد گریزی نیز به اعتبارات ویژه سفر رییس جمهور برای شهرستان بهار زد وگفت : در این سفر ۸۷۸ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان بهار تصویب شده است که احتمال افزایشِ آن نیز وجود دارد واین اعتبارات ویژه در کنار اعتبارات سالیانه‌ تخصیصی، باعث رشد و توسعه شهرستان بهار خواهد شد.

استاندار همدان همچنین از اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان جهت رفع و بازسازی کلیه نقاط حادثه‌خیز جاده‌ای این استان خبر داد و گفت : سهم روستاهای شهرستان بهار در پروژه‌های عمرانی با موضوع روسازیِ جاده‌ها و معابر قابل توجه بوده و در بازنگری طرح‌های‌هادی روستاها، سیاستگذاری توسعه محوری حاکم است.

نماینده عالی دولت در استان همدان با بیان اینکه سخاوت و مساعدت کشاورزان شهرستان بهار در امر آبرسانی به همدان، جای تشکر و تقدیر ویژه دارد، یاد آور شد : در بخش صنایع تبدیلی حوزه کشاورزی و غذایی، شهرستان بهار پیش‌رو است که در بخش کشاورزی با تعریف پروژه‌های گلخانه‌ای، جهش قابل قبولی را در این شهرستان شاهد خواهیم بود.

وی در پایان تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهرستان بهار را یکی از اولویت ها برشمرد و تصریح کرد: در حوزه بازسازی فضاهای آموزشی استان به ویژه شهرستان بهار، می‌توان از ظرفیت خیرین به عنوان نیروی محرکه بهره برد که به همین منظور و برای هماهنگی و دعوت از خیرین و نیکوکارانِ کشور در عرصه‌ی مدرسه‌سازی، برنامه‌ریزی مناسب انجام می‌گیرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5502