تاریخ : جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳ 6 محرم 1446 Friday, 12 July , 2024
0

اختصاص چند شعبه ویژه در کرمانشاه برای رسیدگی به جرائم خشن

  • کد خبر : 8642
  • ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۳
اختصاص چند شعبه ویژه در کرمانشاه برای رسیدگی به جرائم خشن

اختصاص چند شعبه ویژه در کرمانشاه برای رسیدگی به جرائم خشن

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از اختصاص چند شعبه ویژه در محاکم کیفری کرمانشاه برای رسیدگی به جرائم خشن خبر داد و گفت: برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را با جدیت در دستور کار داریم.

 

به گزارش صنعت _ حمیدرضا کریمی، امروز(۱۰ مهر) در دیدار با فرمانده و جمعی از مدیران انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: برخورد قاطعانه و بدون گذشت با جرائم همیشه در اولویت کاری دستگاه قضایی قرار داشته است.

 

وی با تاکید بر اینکه دستگاه قضائی نیت و هدفی جز ایجاد امنیت پایدار برای مردم ندارد، گفت: انجام این کار از وظایف ما بوده و مردم نیز انتظار دارند این امنیت در سطحی مطلوب برقرار و فضای شهر و جامعه برای مجرمان ناامن باشد.

 

کریمی گفت: خوشبختانه امروز با اهتمامی که هم در دستگاه قضائی و هم در نزد مجموعه انتظامی وجود دارد، خوشبختانه امنیت کرمانشاه در سطح قابل قبولی است و ان شاءالله بهتر نیز خواهد شد.

 

دادستان کرمانشاه گفت: در راستای برخورد با جرائم خشن و افراد ناامن کننده فضای عمومی جامعه، شعب ویژه ای در محاکم کیفری اختصاص پیدا کرده و به جرم این افراد در سریعترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.

 

وی در عین حال از تلاش های پلیس برای برقراری نظم و امنیت در جامعه و مقابله با مجرمان قدردانی کرد و گفت: بدون شک امروز پلیس را می توانیم پرچمدار امنیت بخشی در جامعه بدانیم.

 

مدعی العموم استان کرمانشاه در پایان ضمن اعلام حمایت قاطعانه دستگاه قضائی از اقدامات امنیت آفرین پلیس، گفت: امروز کرمانشاه به برکت حضور فرماندهی مدبر مانند سردار حاجیان امنیت خوبی دارد و ان شاءالله ارتقاء نیز خواهد یافت.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8642