تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
2

احیای ۳۳ واحد تولیدی راکد در استان ایلام   

  • کد خبر : 7266
  • ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵
احیای ۳۳ واحد تولیدی راکد در استان ایلام    

احیای ۳۳ واحد تولیدی راکد در استان ایلام 

استاندار ایلام با اشاره به اینکه احیای واحد های راکد، تعطیل و نیمه تعطیل و بازگرداندن آنها به چرخه تولید از سیاست های دولت سیزدهم است،گفت :طی سال گذشته با تلاش مسولان استانی ۳۳ واحد تولیدی راکد در این استان احیا شد.

 

 

به گزارش الوند _ دکتر حسن بهرام نیا در گفت و گو با خبرنگار الوند اظهار داشت: یکی از سیاست های دولت مردمی ایران قوی احیای واحد های راکد ، تعطیل و نیمه تعطیل و بازگرداندن آنها به چرخه تولید است که این مهم در دستور کار مسولین ارشد استان قرار گرفته و موجب شده ایلام از حیث فعال سازی واحد های راکد در سال ۱۴۰۱ رتبه چهارم کشور را کسب نماید.

 

وی بابیان اینکه تلاش برای فعال شدن سایر واحدهای نیمه فعال و راکد در حال انجام است، افزود: همه تلاش تیم اقتصادی استان احیای واحد های راکد، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان است تا آنجا که در سال گذشته ۳۳ واحد تولیدی با همراهی دستگاه قضا احیا و به فعالیت مشغول شدند.

 

استاندار ایلام همچنین گریزی به احیای ۱۲۳ واحد صنعتی، کشاورزی و فرهنگی وگردشگری در سال ۱۴۰۰ زد و بیان داشت: این واحد ها شامل ۳۶ واحد صنعتی، ۸۵ واحد کشاورزی و ۲ واحد در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری بوده است.

 

نماینده عالی دولت در استان ایلام، وجود وحدت رویه و هارمونی خدمت در بین مسولان این استان را بستر ساز  توسعه و رشد اقتصادی ایلام عنوان کرد که در آینده نزدیک موجب خواهد شد ایلام در جرگه استانهای برخوردار قرار گیرد.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7266