تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
0

احیا، توسعه و افتتاح ۳ واحد صنعتی در شهرک شکوهیه قم

  • کد خبر : 8334
  • ۰۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۷
احیا، توسعه و افتتاح ۳ واحد صنعتی در شهرک شکوهیه قم

احیا، توسعه و افتتاح ۳ واحد صنعتی در شهرک شکوهیه قم

مراسم احیا، توسعه و افتتاح ۳ واحد صنعتی در شهرک شکوهیه قم با ظرفیت اشتغال بالغ بر ۱۵۰ نفر و سرمایه‌گذاری هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال با حضور استاندار قم برگزار شد.

 

به گزارش صنعت _ مراسم احیا، توسعه و افتتاح ۳ واحد صنعتی واقع در شهرک صنعتی شکوهیه قم صبح امروز با حضور سیدمحمدآقامیری استاندار قم، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران‌ استانی برگزار شد.

 

بر این اساس شرکت «وابل ریس» اولین مقصد استاندار قم در مراسم امروز بود این شرکت جزو واحدهای تولیدی بود که در دولت سیزدهم احیا شده است.

 

شرکت وابل ریس با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد ریال، با ظرفیت اشتغال بیش از ۴۰ نفر و تولید ۱۳۰۰ تن نخ فرش ماشینی و نخ پشمی خالص با تلاش دستگاه‌های اجرایی به مرحله احیا مجدد رسیده است.

 

شرکت دانش‌بنیان «پایاپرس» دومین واحد تولیدی بود که استاندار قم بهره برداری از طرح توسعه آن را کلید زد، این شرکت دانش‌بنیان جزو واحدهای توسعه یافته در دولت سیزدهم محسوب می‌شود.

 

این واحد صنعتی با ظرفیت اشتغال قریب به ۵۰ نفر، سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیارد ریال و ظرفیت ۴۰۰ دستگاه در حوزه تولید ماشین‌آلات صنعتی مشغول به فعالیت است.

 

واحد صنعتی «رامشین ترد» مقصد پایانی آقامیری در مراسم امروز به منظور بهره‌برداری از طرح های صنعتی هفته دولت بود، این واحد تولیدی نیز جزو طرح‌های صنعتی افتتاح شده در دولت سیزدم محسوب می‌شود.

 

شرکت «رامشین ترد» با ظرفیت اشتغال بیش از ۶۰ نفر، سرمایه‌گذاری ۶۰۰ میلیارد ریال و با ظرفیت بیش ۲ هزار تن در حوزه تولید آرد، پودر سوخاری و پودر کیک مشغول به فعالیت است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8334