تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

اجرای ۷۲۰ میلیارد ریال پروژه حوزه آب در شهرستان هرسین 

  • کد خبر : 9232
  • ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۰
اجرای ۷۲۰ میلیارد ریال پروژه حوزه آب در شهرستان هرسین 

اجرای ۷۲۰ میلیارد ریال پروژه حوزه آب در شهرستان هرسین 

فرماندار شهرستان هرسین گفت : در سالجاری ۲۵ پروژه آبرسانی با اعتبار ۷۲۰ میلیارد ریال در این شهرستان اجرا شده است.

به گزارش صنعت _ ابوطالب ایتوندی در آیین افتتاح پروژه آبرسانی به روستای ۷۵ خانواری کماسی سفلی اظهار داشت : در سالجاری و تاکنون ۲۵ پروژه آبرسانی با اعتبار ۷۲۰ میلیارد ریال توسط اداره امور آبفا در این شهرستان اجرا شده است.

 

به گفته ایتوندی اجرای طرح های آبرسانی روستایی ، اجرای خطوط پمپاژ ، ایمن سازی تاسیسات ، اجرای شبکه های توزیع آب ، بازسازی خطوط انتقال آب در شبکه های توزیع از جمله پروژه هایی هستند که تا دی ماه سالجاری در شهرستان هرسین اجرا شده اند.

 

ایتوندی در ادامه خدمات نظام در شهرستان هرسین را بی نظیر دانست و بیان کرد : در حوزه راه دورترین و صعب العبور ترین روستاهای شهرستان علاوه بر دسترسی به راه مناسب از نعمت گاز و برق برخوردارند.

 

وی تصریح کرد : خدمات نظام در حوزه بهداشت و وسایل ارتباط جمعی در هرسین در سطح وسیعی انجام شده است و اگر آنرا با ۴۵ سال پیش قیاس کنیم می‌بینیم در آن زمان حتی شهرهای بزرگ از خدمات بهداشتی و ارتباطی برخوردار نبودند.

 

فرماندار هرسین  همچنین از اهالی این روستا خواست با مشارکت حداکثری در انتخابات بخش کوچکی از خدمات نظام را جبران و دشمنان را نا امید کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان هرسین یادآور شد : تببین اهمیت برگزاری انتخابات بعنوان دستاورد نظام و شرکت در آن برای تمامی اقشار بویژه روستائیان بسیار ضروری است و در این راستا بخشداران مرکزی و بیستون اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

 

بهره برداری از ۱۲ پروژه عمران روستایی در بخش مرکزی هرسین از دیگر برنامه هایی بودکه با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و از محل اعتبارات دهیاری ها به بهره برداری رسیدند.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=9232

نوشته های مشابه