تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

اجرای ۵۳۰ میلیارد ریال از پروژه های حوزه راه در شهرستان هرسین

  • کد خبر : 5000
  • ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۰:۰۰
اجرای ۵۳۰ میلیارد ریال از پروژه های حوزه راه در شهرستان هرسین

اجرای ۵۳۰ میلیارد ریال از پروژه های حوزه راه در شهرستان هرسین

در پنجمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار هرسین بیش از ۵۳۰ میلیارد ریال از پروژه های حوزه راه در این شهرستان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز گردید.

به گزارش الوند  _ عبادالله کنجوریان در حاشیه این مراسم اظهار داشت:  ۱۵۰ هزار متر مربع از راههای شریانی این شهرستان با صرف اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال که عملیات آسفالت و روکش آن به اتمام رسیده بود در پنجمین روز از هفته دولت به منظور اطلاع رسانی خدمات دولت  افتتاح شد.

وی افزود : به منظور محرومیت زدایی در بخش مرکزی شهرستان هرسین و همچنین تسهیل در دسترسی اهالی این بخش به مرکز شهرستان پروژه بهسازی و آسفالت چشمه کبود – سرخه وند نیز با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال با حضور اهالی دهستان چشمه کبود به بهره برداری رسید.

افرماندار هرسین در ادامه همچنین از افتتاح پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی سراب برناج به طول ۱۳۰۰ متر و اعتبار ۳۳ میلیارد ریال خبر داد.

کنجوریان در جریان این برنامه ها از مسئولین خواست با توجه به رویکردهای دولت توجه ویژه ای به روستاها و مناطق محروم و کم برخوردار داشته باشند.

وی تصریح کرد : ۲۴ پروژه در راستای توسعه و ایمن سازی راههای مواصلاتی و شریانی شهرستان و همچنین محرومیت زدایی در بخش مرکزی هرسین در سفر ریاست محترم جمهور با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال پیمان سپاری شده است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5000