تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
1

اجرای ۱۸ برنامه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در استان همدان  

  • کد خبر : 1123
  • ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
اجرای ۱۸ برنامه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در استان همدان  

اجرای ۱۸ برنامه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در استان همدان
 

به گزارش فرین _مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری همدان با اشاره به روز ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از برگزاری ۱۸ برنامه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در استان همدان خبر داد و گفت: در این هفته و مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی از تعدادی از روابط عمومی های برتر دستگاههای اجرایی که در جشنواره اطلاع رسانی سال ۱۳۹۹ حائز رتبه برتر شدند تقدیر خواهد شد.

 

ربانی مهر افزود: دیدار با مسئولین استان، تهیه بانک اطلاعاتی روابط عمومی های استان، تقدیر از مدیران و کارشناسان روابط عمومی دارای اثر و کتاب چاپ شده،برگزاری چند دوره آموزشی وچندین برنامه فرهنگی دیگر از برنامه های هفته روابط عمومی در استان همدان است.

وی با اشاره به اینکه استان همدان از فعالترین استانها در حوزه اطلاع رسانی است ، افزود: روابط عمومی ها در عصر ارتباطات باید تحلیل گر مسائل روز و آشنا به همه امور بوده و بتوانند تعامل خوبی با عموم مردم داشته باشند.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری همدان همکاری و تعامل با رسانه ها را از ویژگیهای یک روابط عمومی موفق برشمرد و گفت : مدیران ادارات نیز باید ظرفیت فضای مجازی را مورد توجه قرار داده و از آن بهره ببرند.

وی یادآور شد: در سال ۱۴۰۰سه موضوع مهم شعار سال، انتخابات و کنترل و پیشگیری کرونا سه اولویت اصلی حوزه اطلاع رسانی سال۱۴۰۰ در استان همدان است که نیازمند همکاری بیش از پیش مدیران ادارات با روابط عمومی ها در اجرای اهداف تعیین شده در این حوزه می باشد.

ربانی مهر نشان کرد: مدیران فعال در روابط عمومی ادارات تشویق و مدیران ضعیف تغییر می کنند و تغییر مدیران روابط عمومی باید با هماهنگی اداره کل روابط عمومی استانداری باشد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1123

برچسب ها