تاریخ : جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳ 24 ذو القعدة 1445 Friday, 31 May , 2024
1

اجرای طرح  سکوی مدیریت هوشمند کرونا از یکم آذر در اسدآباد

  • کد خبر : 2146
  • ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵
اجرای طرح  سکوی مدیریت هوشمند کرونا از یکم آذر در اسدآباد

اجرای طرح  سکوی مدیریت هوشمند کرونا از یکم آذر در اسدآباد

فرماندار اسدآباد از اجرای طرح جامع سکوی مدیریت هوشمند ویروس کرونا همزمان با سراسر کشور در این شهرستان از یکم آذرماه خبر داد.

 

به گزارش الوند _ سعید کتابی در ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا شهرستان اسد آباد اظهار کرد:طرح فوق  به منظور مهار و کنترل شمار مبتلایان به کووید ۱۹ از اول آذر  ماه همزمان با سراسر کشور در این شهرستان وارد  مرحله اجرایی خواهد شد.

وی گفت:از اول آذر با ابلاغیه سازمان امور اداری و استخدامی همه کارکنان دولت و مؤسسات دولتی موظف هستند تا با تزریق واکسن در محل کار حاضر شوند.

کتابی همچنین با تاکید بر اینکه روساء  ادارات باید از یکم آذرماه  کارت واکسن کارمندان  خود را کنترل  کرده و  موارد را گزارش دهند ،تصریح کرد:در طرح فوق  ورود و خروج ارباب رجوع به ادارات نیز  بر مبنای کارت واکسن خواهد بود و ورود و خروج بدون کارت واکسن امکان‌پذیر نیست .

کتابی با اشاره به اینکه در چند روز باقی مانده به اجرایی شدن طرح فوق اطلاع رسانی طرح ضرورت دارد ،خاطر نشان کرد:ارائه خدمت بویژه در اماکن شلوغ و پرجمعیت نیز  منوط به کارت واکسن خواهد بود.

وی با بیان اینکه اساس طرح محدودیت‌های هوشمند سامانه و نرم‌افزارهای مختلف است یاد آور شد: برخی افراد ممکن است گوشی همراه یا گوشی هوشمند نداشته باشند در نتیجه کارت واکسن آنها و QR کدی که روی آن قرار دارد برای ارائه کفایت می‌کند و افراد برای دریافت آن باید به سامانه SALAMAT.GOV.IR وزارت بهداشت مراجعه کرده دریافت واکسن را درج و کد لازم را در گوشی خود ذخیره یا به صورت چاپ کرده ارائه کنند.

اطلاع رسانی طرح به شهروندان واحد حمل و نقل شهری ،واحدهای صنفی  از دیگر مواردی بود که برای آمادگی  اجرای طرح فرماندار اسدآباد نسبت به آن تاکید کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2146

برچسب ها