تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
2

اتحاد و انسجام امروز نیروهای مسلح کشور در هیچ زمانی سابقه نداشته است

  • کد خبر : 7312
  • ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۲
اتحاد و انسجام امروز نیروهای مسلح کشور در هیچ زمانی سابقه نداشته است

اتحاد و انسجام امروز نیروهای مسلح کشور در هیچ زمانی سابقه نداشته است

استاندار همدان گفت: اتحاد و انسجامی که امروز به‌واسطه فرماندهی عزیز و مقتدر کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(حفظه‌الله‌تعالی)، در نیروهای مسلح کشور ایجاد شده، در هیچ زمان از تاریخ ایران سابقه نداشته است.

 

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی‌ فرزاددر مراسم رژه نیروهای مسلح استان همدان با تبریک روز ارتش و گرامیداشت یاد و خاطره حبیب دلها سردار شهید حاج حسین همدانی فرمانده والامقام سپاه، شهداء، امیران، فرماندهان و ارتشیانی که خون پاکشان را برای سرافرازی ایران اسلامی هدیه نمودند، بیان داشت: امروز به برکت خون شهداء و رهبری مقام معظم رهبری (حفظه‌الله تعالی) کشور در بالاترین سطح از امنیت و اقتدار قرار دارد و تمامی ارکان ارتش جمهوری اسلامی در کنار سپاه پاسداران، بسیج و فراجا مقتدرانه از جای جای ایران اسلامی و مردم عزیزمان دفاع می‌کنند.

وی افزود :روز ۲۹ فروردین‌ماه سالروز فرمان تاریخی امام راحل(ره) است که با هوشیاری و نگاه ژرف‌اندیشانه، به نام روز ارتش نام‌گذاری شده است چرا که در زمانی که دشمنان ایران اسلامی در روزهای آغازین انقلاب با توطئه و ترفند، به انحلال ارتش دل بسته بودند تا نقشه‌های شوم خود را پیاده کنند، امام راحل(ره) با نگاهی عمیق این توطئه‌ها را خنثی کردند.

استاندار همدان در ادامه از ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ارتش مکتبی، مذهبی و مردمی نام برد که در مراحل مختلف انقلاب، نشان داده در کنار مردم بوده و ستون مستحکمی در دفاع از کشور است.

قاسمی فرزاد تصریح کرد :در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم که ارتشیان در کنار دیگر قوای نظامی اعم از سپاه و بسیج از مرزهای میهن اسلامی در مقابل دشمنان و هم پیمانان آنها جانانه دفاع کردند و هم اکنون نیزاستکبار جهانی در مقابل یک نیروی متحد، مقتدر، توانا و با نیروی بازدارندگی بسیار بالا در ایران اسلامی مواجه است.

نماینده عالی دولت در استان همدان با اشاره به اینکه امروز نیروهای مسلح ایران اسلامی محور مقاومت و وحدت شده‌اند و هر لحظه نوید فروپاشی قدرت پوشالی آمریکا و ایادی آن را با طنین بالاتر به ما نوید می‌دهد،خاطرنشان کرد:در سالهای اخیر نیروهای مسلح ایران اسلامی با فرماندهی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و اقدامات حماسی، ارزشی و مقاومت در مقابله با دشمنان قسم خورده بشریت، سرنوشت ملت‌های منطقه و جهان را تغییر دادند و آنها را از ذلت و سرنوشتی شوم نجات دادند.

استاندار همدان یادآور شد :امروز هیچ قدرت خارجی توان مقابله و رویارویی با نیروهای مسلح ما را ندارد و جمهوری اسلامی ایران با نیروهای مقتدر و توانای خود امیدی برای مستضعفان جهان است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7312