تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
1

ابلاغ ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات خط ۱۰مکانیزاسیون به استان کرمانشاه

  • کد خبر : 6184
  • ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱
ابلاغ ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات خط ۱۰مکانیزاسیون به استان کرمانشاه

ابلاغ ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات خط ۱۰مکانیزاسیون به استان کرمانشاه

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت : از محل خط ۱۰ مکانیزاسیون مبلغ ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات جهت خرید ماشین آلات و ادوات کشاورزی به استان ابلاغ شده است.

 

به گزارش الوند _ علی چاله چاله با اعلام این خبر افزود،: مکانیزاسیون از بخش های مهم در حوزه کشاورزی است که تاثیر قابل توجهی در افزایش بهره وری، افزایش عملکرد محصولات کشاورزی و آسان نمودن عملیات سخت کشاورزی دارد.

وی با اشاره به اینکه در سال زارعی جاری، سازمان جهاد کشاورزی در جهت نوسازی و ورود تجهیزات و ماشین آلات نوین در زیر بخش های زراعت، گلخانه، گیاهان دارویی، شیلات، منابع طبیعی و… را در دست اقدام دارد خاطرنشان کرد:  کشاورزان استان می توانند برای خرید انواع ماشین آلات و تجهیزات و ادوات دنباله بند بویژه دستگاه های سمپاش، کمباین غلات، کارنده کشت مستقیم، ادوات کشاورزی حفاظتی، دستگاه کارنده روی پشته بلند و سایر تجهیزات و ماشین آلات درخواست خود را به مراکز خدمات جهاد کشاورزی و مدیریت های جهاد ارائه نمایند.

وی در پایان گفت: در حال حاضر استان کرمانشاه دارای ۳۲هزار دستگاه انواع تراکتور، بیش از ۸۷۰دستگاه انواع کمباین برداشت غلات و ۱۱۰هزار انواع ادوات دنباله بند می باشد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6184