تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

آمار بستری‌های کرونایی در کرمانشاه نزولی شد

  • کد خبر : 1814
  • ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
آمار بستری‌های کرونایی در کرمانشاه نزولی شد

آمار بستری‌های کرونایی در کرمانشاه نزولی شد

 استاندار کرمانشاه گفت: خوشبختانه آمار بستری‌های کرونایی در استان کرمانشاه سیر نزولی پیدا کرده ولی تسریع در این روند کاملا به میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مراجعه سریع‌تر افراد برای واکسیناسیون بستگی دارد

 

 

کرمانشاه _ الوند_ هوشنگ بازوند در نشست ستاد ملی کرونا که به ریاست معاون اول رئیس جمهور و به صورت ارتباط تصویری با استانداران برگزار شد؛ عنوان کرد: بر اساس آمارها، استان کرمانشاه به قله پیک پنجم رسیده و اکنون آمار بسترها سیر نزولی به خود گرفته است.

 

وی گفت: متاسفانه به لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی استان کرمانشاه در رتبه ۲۷ کشور قرار دارد و با توجه به این شرایط، این سیر نزولی، حالتی آهسته و لاکپشتی پیدا خواهد کرد.

 

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه تاکید کرد: از مردم انتظار داریم با رعایت پروتکل‌ها اجازه ندهند کرمانشاه در رتبه آخر قرار بگیرد و شرایط بدی برای ما رقم بخورد.

 

وی در ادامه پیرامون روند واکسیناسیون در استان بیان کرد: اکنون حدود ۵۰ درصد جمعیت استان دوز اول و ۲۳ درصد نیز دوز دوم را تزریق کرده اند و حدود ۲۰۰ هزار دوز نیز ذخیره واکسن داریم.

 

مهندس بازوند گفت: واکسیناسیون اکنون به صورت دو شیفت در حال انجام است و در صورت نیاز، ظرفیت برقراری شیفت سوم را هم داریم.

 

وی با تاکید بر ضرورت مراجعه افراد برای تزریق واکسن، عنوان کرد: بسیار محتمل است که ستاد ملی کرونا به زودی مصوبه‌ای را در این زمینه تصویب کند و دریافت برخی خدمات ضروری را منوط به ارائه کارت واکسن نماید.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1814

برچسب ها