تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
1

آغاز طرح نظارت بر ناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر در کرمانشاه

  • کد خبر : 1420
  • ۱۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
آغاز طرح نظارت بر ناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر در کرمانشاه

آغاز طرح نظارت بر ناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر در کرمانشاه

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از پنجم تیرماه طرح کنترل ناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر آغاز شده است.

کرمانشاه_ فرین _ فریبرز کرمی در تشریح این خبر اظهار داشت : اجرای همزمان طرح کنترل ناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر با مشارکت راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه در جهت نظارت هر چه بیشتر بر تردد ناوگان عمومی حمل کالا و مسافر از پنجم تیرماه سالجاری آغاز شده است.

 

وی افزود: درطرح فوق کنترل‌ها در دو سطح کنترل در مبدا ( داخل مراکز عمده بار و پایانه های مسافر ) و کنترل در جاده ( پاسگاههای پلیس راه ، مجتمع های خدماتی ، پایانه های مرزی) با رعایت کامل جوانب ایمنی صورت خواهد گرفت.

 

کرمی تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون ۱۹ مورد نظارت و بازدید از ۹۶ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا و ۳۰ مورد نظارت و بازدید از ۵۰ شرکت و موسسه حمل و نقل مسافر انجام شده است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از ۱۵۶ مورد بازدید ناوگان حمل و نقل کالا و مسافر در گشت های دروازه ای خبر داد و گفت: ۱۰ مورد بازدید از مراکز معاینه فنی خودرو های سنگین نیز صورت گرفته است.

 

وی در پایان یاد آور شد: کنترل ناوگان عمومی حمل و نقل جاده‌ای مسافر شامل بازدید از دفاتر شرکتها، گیشه مرکزی فروش بلیط، سالن های انتظار و پایانه های حمل مسافر و رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی، تجهیزات ایمنی خودرو، اسناد و مدارک راننده و ناوگان نظارت صورت می گیرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1420

برچسب ها