تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
1

آزادی ۹۰ نفر از زندانیان مشمول عفو رهبری در کرمانشاه 

  • کد خبر : 6539
  • ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
آزادی ۹۰ نفر از زندانیان مشمول عفو رهبری در کرمانشاه 

آزادی ۹۰ نفر از زندانیان مشمول عفو رهبری در کرمانشاه 

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از آزادسازی ۹۰ نفر اززندانیان مشمول عفو رهبری در این استان خبرداد و گفت : این اولین گروه از زندانیانی است که براساس عفو رهبری آزاد شده اند که امیدوارم در روزهای آینده شاهد آزادسازی بخش زیادی از زندانیان و بازگشت آنها به آغوش گرم خانواده هایشان باشیم.

 

به گزارش الوند _ شهرام کرمی پس از بازدید از زندان ماهیدشت کرمانشاه در جمع خبرنگاران، بااشاره به آغاز بررسی پرونده زندانیان کرمانشاه که مشمول عفو رهبری شده اند، اظهار کرد: در این راستا تعدادی از قضات ما در زندان های استان مستقر شده اند تا هرچه سریعتر زمینه آزادسازی زندانیان مشمول عفو رهبری فراهم شود.

 

وی ادامه داد: همچنین شخصا هم بازدیدی از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی ماهیدشت داشتم و با زندانیان این اردوگاه هم دیداری داشته و در جریان درخواست ها و مشکلات آنها هم قرار گرفتم.

 

دادستان کرمانشاه عنوان کرد: پس از انجام بررسی ها تعداد حدود ۹۰ نفر از مددجویان این زندان به مناسبت عفو عمومی چهل و چهارمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی آزاد شدند.

 

وی با بیان اینکه این اولین گروه از زندانیانی است که براساس عفو رهبری آزاد شده اند، اعلام کرد: امیدوارم تا روزهای آینده شاهد آزادسازی بخش زیادی از زندانیان و بازگشت آنها به آغوش گرم خانواده هایشان باشیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6539